Aquapark na Slovensku pre menšie deti

sisi2212
29. júl 2024

Ahojte, poraďte mi prosim, ktory Aquapark na Slovensku je dobry aj pre 4 ročne dieta, že si ho užije, ďakujem 🙂

vyrovnanaosoba
29. júl 2024

@sisi2212 myslím ze je to úplne jedno kde pôjdete, všade je detský bazén aj so smykalkou. Inde veľmi 4r dieťa nepôjde, jedine, ak s tebou.

cukroska
29. júl 2024

@sisi2212 za nás Štúrovo. Moje deti tam chodili obidve úplne od mala a za nas je Vadaš srdcovka.

ijuska1982
30. júl 2024

My ideme zase do Besenovej. Vnutri ten stan zabavy kde su pre taketo deti 2 tobogany a 2 smykacky. A to vlnobitie...tam sa vzdy vyjasime. Aj vonku su atrakcie ale aby sme sa nepripiekli sme vnutri. Je to sice drahe, ale my to mame v cene ubytovania a deti do 6 rokov neplatia. Inde neporadim, lebo zatial sme snim boli len tam

klip0
30. júl 2024

Aj Polny Kesov, Tatralandia, Senec.
Zas ono všade máš aj pre malé deti. A záleží od dieťaťa, niektoré 4r už pôjde aj samé na veľký tobogan (samozrejme na tie pomalé) a niektoré za bojí aj v detskom bazeniku

angela85
30. júl 2024

Mňa tento rok oslovil Poľný Kesov Nitra a,je tam veľká plocha s platnou vodou,ale aj rôzne malé šmykľavky ale aj veľká veža s väčšími šmykľavka mi. Ale je to len vonkajšie. Vnútorné potom už aqua city Poprad,Tatralandia..

caramellka
3. aug 2024

@sisi2212 S dcérou sme prvýkrát v ôsmych mesiacoch boli v Bešeňovej a rada tam chodí doteraz (má 9 r.). Chodievali sme aj do Senca, Tatralandie, Turč. Teplíc, Veľkého Medera... Naj je ale pre ňu stále Bešeňová... a ešte Dunajská Streda.