Angličtina pre deti Mortimer

lumarque
26. feb 2012

Ahojte mamicky, chcela by som sa spytat. Chodite niekto s detickami na anglictinu metodou Mortimer. Ako vyzera hodina, kolko trva a kolko asi stoji? Ja som bola na ukazkovej hodine Helen Doron, pacilo sa nam, vela sa spievalo, tancovalo, hralo, , citala sa rozpravka ,deticky malovali, pekne reagovali, len ta cena...dakujem

readandlearn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klementina
7. sep 2012

ja som sa teraz prihlasila na ukazkovu hodinu. tak som zvedava. tiez by ma celkom zaujimali skusenosti mamiciek. inak cenovo sa mi tak zda, ze je to rovnake ako helen doron. ma vobec podla vas vyznam chodit na tie "certifikovane" anglictiny, alebo staci aj "obycajna" anglictina, ktoru vedie nejaka nadcsena mamicka a materskom centre, alebo ucitelka v skolke?

rybka31
12. sep 2012

@klementina Tiez sa prave zaoberam touto temou a na piatok som prihlasena na ukazkovu hodinu anglictiny zdarma k helen doroon.Ale ta cena mi hodne vadi.Je podla mna dost vysoka. 😒

bastilly
26. nov 2012

aka je prosim vas cena kurzu? dakuejm

nela17
25. feb 2013

Ahojte, skuste bilingvi, my tam chodime, som spokojna, aj malej sa paci, maju aj ceny na webe. Tiez pesnicky, basnicky, CDcka, hry na nete v cene, atd.