Ako sa dostanem do Family parku v Rakúsku?

ryusko
18. aug 2017

Prosím vás pekne viete mi poradiť ako sa dostať do Rakúska Family park. Auto nemáme. Myslím vlakom alebo autobusom.ďakujem ☺

nikae11
18. aug 2017

My sme boli nedavno v Rakusku bez auta a vsetky vlakove pripadne autobusove spojenia sme si vyhladali cez stranku www.oebb.at / vyhladavat sa da v nemcine alebo anglictine.
Tu je link priamo na vyhladavanie spojeni:
http://fahrplan.oebb.at/bin/query.exe/dn?ld=23&...
Staci zadat od (von) - Bratislava, do (nach): St.Margarethen im Bgld Familypark
Ked zobrazi spojenia, trasu si treba rozkliknut cervenou sipockou vlavo pri danom spojeni.
Akurat sme si vzdy vytlacili trasu autobusu pripadne vlaku, aby sme vedeli vcas vystupit. Vo vlaku automaticky hlasili nasledujucu zastavku a v autobuse tiez hlasili plus bola TV obrazovka, kde boli zobrazene nazvy nasledujucich zastavok. Autobusove zastavky boli vsetky na znamenie, tak hned ako sme videli, ze nasledujaca zastavka bude nasa hned sme radsej zvonili 🙂 Trochu inak ako u nas Slovensku boli zobrazene tie zastavky zdola nahor a nie zhora nadol ako v BA.
Na tej stranke www.oebb.at sa da kupit priamo aj listok, no toto sme nevyuzili.
Co som pozerala narychlo trasu, tak vlakmi sa da dostat do Eisenstadt-u a potom prestupit na autobus priamo do Family Parku. V Rakusku mali autobusove zastavky hned pri vlakovych staniciach oznacene OBB Postbus.

ryusko
autor
18. aug 2017

@nikae11 veľmi veľmi krásne vám ďakujem 😍😍😍😍krásny víkend Chceme tam ešte ísť do konca prázdnin s deťmi. Ďakujem za pomoc😘

nikae11
18. aug 2017

@ryusko Rado sa stalo. Prajem pekny vyletik 🙂 🚂

ryusko
autor
18. aug 2017

@nikae11 veľmi pekne vám ďakujem. Ste milá. Prajem všetko dobré 😊😊😊

lilu74
18. aug 2017

Je to tam uzasne🤗

zaburiatko15
18. jún 2018

@ryusko
@nikae11 mozem sa opytat, kolko stala doprava na osobu??neda sa mi to cez mobil vyhladat..dakujem

nikae11
18. jún 2018

Na dospelu osobu pisu 17,60 EUR cesta tam/ dieta mi pise 8 EUR. Cize obojsmerny dospely 35,20 EUR.

kikina84
23. jún 2019

@ryusko my chodime cez cestovku,nakolko preprava vlakmi a nasledne busami je velmi zdlhava..

kikina84
23. jún 2019

@zaburiatko15 chodime cez cestovku jednodnovy zajazd..cena je cca 15e spiatocny listok a mas v cene doprava + sprievodca..rano o 8 odchod z Ba..o 9 ste tam a vecer o 18 naspat..ziadne starosti 😉

prispievatel
20. okt 2020

nikina84 toto ma zaujíma. Vedela by si mi odporučiť nejaké cestovky čo robia takéto zájazdy cielene do takýchto zábavných parkov? Klidne aj súkromnú správu aby nepindali admini že robíme reklamu bez povolenia...

Raz keď nadobro skončí korona tak chcem to aj ja pochodiť. Na videách to vyzerá dobre. Aj iné lunaparky a aquaparky keď viete v strednej európe tak odporučte.