Aká je plavba výletnou loďou po Dunaji?

zuzulienka28
12. júl 2011

Ake mate skusenosti s takouto plavbou ci uz z Bratislavy alebo zo Sturova? My by sme takuto plavbu chceli tiez absolvovat s detmi, len vsade je urcity minimalny pocet ludi, tak sa bojim ci sa nam to vobec podari ☹ . Privitam aj blizsie informacie o konkretnych plavbach.

Za odpovede vopred dakujem 🙂

tigri
13. júl 2011

my sme na uvod absolvovali tento vikend okruznu plavbu po dunaji, to trva iba 45 min., deti boli v pohode, takze najblizsie planujeme vylet do Devina a spat 🙂

neviem, ze by boli stanovene nejake min. pocty, ale podla mna sa vzdy zozbiera dost ludi 😉

tanulka007
13. júl 2011

@tigri Ahoj. My sa chystáme do Bratislavy na Zlaté pieskya keď nám vyjde čas, tak tiež by sme chceli absolvovať plavbu po Dunaji. Chcem sa ťa opýtať koľko stojí lístok na takú plavbu pre dospelých aj pre deti , lebo na inernete som nikde cenník nenašla. Ďakujem.

brulka
13. júl 2011

sme boli akurat vcera z BA do devina a spat. cesta proti prudu trva 90 min, cesta spat iba 30 min. listok tam aj spat dospelacky 6 EUR, detsky 4 EUR. je to paradny vylet a zazitok pre malych aj velkych ;)

tigri
14. júl 2011

@tanulka007 ta okruzna plavba stoji 4 eura dospely a 2,50 detsky (od 2 rokov)

inac vsetky info najdes aj na www.lod.sk

tanulka007
14. júl 2011

@tigri Ahoj. Veľmi pekne ďakujem za info.

zuzulienka28
autor
18. júl 2011

Ahojte. Takze sme sa rozhodli pre Sturovo. Boli sme tam v sobotu. Lod sa vola Balu a nastupuje sa na nu cez Popeye Bar v pristave. Dospeli platia 4 Eur, deti od 4 rokov 2,50 Eur. Plavba sa uskutocnuje o 10, 11, 16, 17, 18 hodine trva cca. 50 min. Listky sa daju zakupit v bude na velkom parkovisku pri pristave, alebo vraj aj priamo v Popeye Bare a treba tam byt 20 min. pred odchodom.

Informacia keby mal niekto zaujem 🙂

evelina77
5. aug 2013

Ahojte poradi mi niekto ci na tu lod mozu aj psy,nakolko ideme na dovolenku aj so psom.dik

luckacik
12. júl 2016

@brulka a dasa to niekde pozrieť mi by sme chceli sturovo a okolie

luckacik
12. júl 2016

@zuzulienka28 prosím o bližšie info

ewellina
12. júl 2016

@brulka Ahoj, prosím Ťa, na tom Devíne ste mali aj prestávku? Ako dlho ste boli na Devíne?

ewellina
12. júl 2016

@brulka Ach, teraz som si všimla, že to bolo v roku 2011. 😀

pamaja1
12. júl 2016

@luckacik
@ewellina baby pisali v roku 2011, tu mate Aktualne ino

http://bluedanube.sk/lodou-po-dunaji/

My sme boli vlani do Viedne a pacilo sa nam, bolo to super

gaja78
14. júl 2016

@pamaja1 Ahoj, da sa na tieto vyletne plavby zobrat aj kocik?

pamaja1
14. júl 2016

@gaja78 myslim ze ano, aj sa mi zda ze boli rodinky co mali kocik, ale na 100 percent to neviem. Skus si tam zavolat pre istotu. My sme si aj dopredu po telefone rezervovali miesta, aby sme sli na istotu.