21-mesačné dieťa na kúpalisku

nikk3y
5. júl 2023

Ahojte, čo vravíte na malé dieťa (necelé 2r) a kúpalisko Dudince? čítala som všeličo o vode a všetko okolo toho šli ste s deťmi alebo nie? (a mám na mysli normálny bazén, kedže tam v deckom sú vždy veľa detí)

viestta
5. júl 2023

@nikk3y chodili sme na kupaliska aj s takym malym. V Dudinciach sme neboli, ale boli sme na viacerycj a uplne bez problemov. Boli sme aj s mladsim

deti95060810
5. júl 2023

tiež sme boli - ale nie v Dudinciach...
2 r. deti bežne som videla na kúpalisku,
dokonca raz jedna maminka mala tak malinké bábo na sebe, že som mala pocit že sa práve narodilo...bolo ešte pokrčené...🙂

nikk3y
autor
5. júl 2023

tak tam by sme sli len na tie 3h ale nejaká dr. písala nejakým že chlór a všetko spojené aj s cikaním môže spraviť problémy 🤔 áno videla som v tom 1.30m tušim rekreačný aj deti do max 12r 🙂 ale tak to je rozdiel kedže naša ešte je "bábo" 😀 tak neviem že teplota vody pre deti by mala byť 30-do 37stupnov 🤔 ten má len 28 co som pozerala na nete na ich stránke 🙄 ale zas chodili sme na plávanie keď bola menšia a voda bola tiež pod 30°

viestta
5. júl 2023

@nikk3y nas maly sa v 17 mesiacoch kupal v swimtriaineri vo velkom bazene a vobec nic mu nebolo. Ale nas je speci pripad, on bol asi jedine dieta s strednej Europe, ktore zboznovalo sprchu v studenej vode pred a po vylezeni z bazena.

nikk3y
autor
5. júl 2023

@viestta no pekne tedaa

nikk3y
autor
5. júl 2023

tak vyskúšame uvidíme 😊snáď sa nič nestane 🙄🤔 a užijeme si za tie 3h 😊

nikk3y
autor
10. júl 2023

nakoniec sme si užili, malá skákala do bazéna, nevedeli sme ju dostať z vody 🤭 oplatilo sa