Čo odporúčate vidieť v Írsku?

18. feb 2024

Ahojte. Ti, co ste precestovali Irsko, co by ste odporucali navstivit, vidiet tam? Ci uz mesta, pamiatky, podniky… Dakujem za tipy. 🙂

bublinka1426
18. feb 2024

dublin, cliffs of moher...je tam toho velaaaa skus sa inspi nejakou cestovkou, oni robia neikolkodnove zajadzy bod po bode.
my sme boli aj v dakej distillery 🙂

simsalabim
18. feb 2024

Mestecko Galway a v jeho blizkosti Connemara park a hlavne uzasny Kylemore Abbey. Potom Cliffs of Moher a Aran Islands. A v Severnom Irsku Giant´s Causeway. V Galway je na hlavnej ulici tradicny Fish and Chips - McDonagh, ktory ma na stene zavesene oslavne ody na svoju kuchynu na od sovietskej jadrovej ponorky 🙂

kiki68
18. feb 2024

Toto vsetko, tiez Ring o’ Kerry, my sme boli aj na Midlands a to bol mega zazitok. Uplne ine ako pobrezie. Boli sme aj v Distillery na Whisky, na dvoch hradoch.

zuzika87
18. feb 2024

Katedrála Sv, Patricka, Cllifs of Mother jedna nádhera pre mňa a srdcovka dodnes, Wicklow mountains... Mne sa páčilo aj v sev. Írsku, Belfast ZOO, Bundoran aquapark, je naozaj co vidieť a hlavne mňa fascinovala ta krásna príroda, odľahlej farmicky ďaleko, ďaleko od civilizácie, ovečky na ceste a hotovo s autom neprejde.. Milovala som oslavy St.Patrick's day v mestách