Zoznamka, WhatsApp a messenger

29. máj 2024

Ahojte. Ja som taky zaciatocnik v tychto veciach. Cez FB som "stretla" povedzme kamarata. Chce si ist pisat cez nejaku appku. Ale ja este nechcem dat svoje telefonne cislo. Bol by dobry Messenger? Ja ten FB takmer vobec neovladam. Musela by som ho mat ako priatela, ze? Nemam tam ziadnych, neviem ani ako by som ho na svoj FB pozvala, ci mu dala nejaku adresu?
Alebo ako rychlo date niekomu tel. cislo na komunikaciu whatsapp? Ja som trochu strachoprd, co ak bude iny ako sa javi?
Dakujem za pomoc.

tttbb
29. máj 2024

jezis maria daj mu cislo a ked tak si ho zablokujes.

syslik81
29. máj 2024

ved fb uz mas nech si ta najde a napise na messanger ,, nemusis ho mat medzi priatelmi a mozete si aj tak pisat ... alebo si mozete posielat listy ako kedysi :-P

ibrunova
29. máj 2024

Ja by som isto cudziemu nedávala svoje číslo. cez messenger by som..

autor
29. máj 2024

@syslik81 @tttbb nie som debil, len som opatrna, co je na tom. Clovek nevie co sa kde skryva. Cislo si zapise, kolko zien ma problem so stalkermi, ci ako sa to pise.

autor
29. máj 2024

@ibrunova dakujem. Tam neuvidi moje cislo, ze? Vobec sa v tychto veciach nevyznam.

riesska123
29. máj 2024

Na messegeri nevidno číslo, len profilovú fotku a meno. Ale vie sa prekliknut na vás fb profil a tam možno máte niečo čo nechcete aby videl. Dá sa tam nastaviť aby to videli len vaši priatelia

marcellka32
29. máj 2024

Cez messenger, nevidí tvoje cislo

autor
29. máj 2024

@riesska123 nemam tam nic, ja to nepouzivam, resp. sem tam, ked som si chcela kupit handry 🙂, alebo pozriet nejaky odkaz, co mi niekto posle. Dakujem.

autor
29. máj 2024

@marcellka32 dakujem

simca06022011
29. máj 2024

A ako si s nim cez ten facebook pises prosim ta? ved tam sa pise cez messenger... ci si posielate verene spravy na "stene" ???

autor
29. máj 2024

@simca06022011 na zoznamke

simca06022011
29. máj 2024

Cez FB som "stretla" povedzme kamarata. ... tak neviem.... pisat si viete cez messenger hocikedy, len si totreba vyhladat aj ked nie ste priatelia... inak ho tam pridas, na FB nic nemas, tak nemas co riesit a pisete si. nebudes spokojna, kliknes, vymazes, zablokujes.
Netreba dramatizovat...
Okrem toho ak by si mu aj dala cislo (pre whatsapp, viber a ine), uz ti napisali zeny, ze ho proste ZABLOKUJES. moze si on cislo napisat aj na celo, viac ti nebude vediet pisat a ani volat ak ho zablokujes aj v telefone.

athelas86
29. máj 2024

Veď sa dá normálne zablokovať aj telefónne číslo, aj Messenger aj WhatsApp aj všetky komunikátory ponúkajú možnosť blokovať kontakt. Tak čoho sa bojíš normálne si zavolajte a nenaťahujte čas.

autor
29. máj 2024

@simca06022011 ked ma moje cislo, tak ho moze pouzit z 50 tich inych telefonnych cisiel. Nie len z jedneho. Ale v pohode, dramatizujem. Radsej budem dramatizovat, ako potom lutovat.

ibrunova
29. máj 2024

ak budeš komunikovať cez messenger, tvoje tf, číslo neuvidí.

autor
29. máj 2024

@ibrunova dakujem velmi pekne.

ibrunova
29. máj 2024

ak si stiahneš messenger, môžete si písať tam a medzi priateľov na fb si ho nemusíš pridávať, nemusí vidieť všetko, aspoň zo začiatku a potom uvidíš.

simca06022011
29. máj 2024

tak potom ostan pri klasickom zoznamovani, osobne a neries zoznamky, ked mas problem komunikovat cez msg kde vidi profil, a ostatne kde zase vidi cislo... :D lebo paranoia.. a vlasne teda neviem, lebo moze to byt nie len stalker, ale aj nejaky zlocinec, zlodej, nasilnik, vrah... tak ani to stretavanie nie ;)

autor
29. máj 2024

@simca06022011 ja sa ti hlboko ospravedlnujem, ze si to riesim takto. Dufam, ze som ta pobavila. Aspon mas lepsi den. Uzi si ho 🙂

simca06022011
29. máj 2024

no trosku si ma pobavila, ano... Aj tebe pekny den prajem :D

ivka225
29. máj 2024

ak sa raz budete mať osobne stretnúť, prídeš zamaskovaná?

autor
29. máj 2024

@ivka225 preco by som mala prist zamaskovana? Ak to pojde dobre, predpokladam, ze si aj zavolame, aj videohovor. Moju foto videl, ja jeho tiez.
Ja nie som typ, co by rozdaval telefonne cislo na poziadanie. Do svojho zivota vela ludi nepustam. A ze som opatrna? Som a co? On s tym nema problem, respektuje to a chape. Preco prave zeny s tym maju problem?

tttbb
29. máj 2024

Daj sem fotku, posudim ci ta bude stalkovat alebo mozes byt v klude :D