Zoznamka Badoo - rada

27. máj 2024

Ahojte...so zoznamkami nemam skusenost preto sa pytam. Stretavam sa isty cas s jednym muzom kde som mu zbadala hore na ikonke srdiecko..ked som po tom patrala tak je to symbol z badoo zoznamky. Len tak medzi recou som sa spytala ci na nejakych zoznamkach figuruje a priznal mi Badoo s tym, ze uz nan vobec nechodi...dneska som si vytvorila profil a nasla som ho...a teraz moja otazka...nebol momentalne aktivny ale mal tam pridanu naladu...znamena to ze je tam stale aktivny? Ta nalada ked sa nastavi trva kolko? Piprosim neriesit ine veci len idpoved na moju otazku 🙏 dakujem

vanilkovazmrzka
27. máj 2024

A kde hore na ikonke si mu videla sediecko?

autor
27. máj 2024

@vanilkovazmrzka no na hornel liste na mobile...kde ukazuje cas, signal atd..neviem presne to pomenovat...ked pride sprava na msg tak hore je ta bublinka tak vedla toho mal srdiecko z badoo akoze nejake upozornenie...mne ide o tu naladu pri profile co ma

vanilkovazmrzka
27. máj 2024

Aha to asi na iose nebude…

No kazdopadne si vymysla, ak ho tam vidis tak tam je aktivny. A ak ti tvrdi ze nie, nech sa odtial teda vymaze.

tamtamka26
27. máj 2024

podľa mňa, keď tam pridá náladu, je to tam natrvalo. možno to urobil ešte pri zakladaní profilu. ale musím povedať, že som tam dlho predlho už nebola.... ďalšia vec je, že keď to nepoužíva, mohol sa buď odhlásiť, alebo si dať profil ako neviditeľný.. ale nechcem ti dávať zbytočne chrobáka do hlavy. mne keby príde upozornenie, tak som určite zvedavá, kto mi napísal, lajkol atď.

tamtamka26
27. máj 2024

@vanilkovazmrzka vieš, oni sú niektorí takí hniláci, že si profil nechávajú, lebo čo ak.... čo ak to s touto nevyjde, nemusí zakladať ďalší profil aspoň... a myslím, že sa dá aj vidieť, kedy bol naposledy aktívny....

meriene
27. máj 2024

Tá ,, nálada,, tam zostáva kým si to neda preč. A nemusí tam chodiť, len si nechal profil. Skús si spraviť iný profil a vyskúšaj mu tam napísať... Jedine tak ho vieš ,, skontrolovať,, 🤷‍♀️🌞

esmeronka
27. máj 2024

neverila by som mu to... z vlastnej skúsenosti raz ked tam má profil tak tam aj chodí..presne ako dnes môj už ex presne vyhovorky ja tam nechodím,nepamätam si heslo a podobne

autor
27. máj 2024

@tamtamka26 a nevies mi poradit ako by som to mohla zistit? Zatial budem tichy pozorovatel a kontrolovat ci bude prihlaseny. Boze v tomto veku riesit veci ako za mladi 🤭 nechcem niekoho konfrontovat bez dokazov

athelas86
27. máj 2024

Neverím, že by si chlap nechal notifikáciu zo zoznamky dlhodobo neotvorenú 😉 Podľa mňa to srdiečko bolo niečo nedávne. Inak povedané - je aktívny.

luccija
27. máj 2024

Ja som tam nebola mesiace a stále mi chodia upozornenia.

la_dolce_vita
27. máj 2024

Neukazuje to, kedy bol naposledy prihlaseny? Viem, ze kedysi to ukazovalo, ale co je nalada netusim.

tamtamka26
27. máj 2024

viem, že tam bola kamoška nedávno, môžem sa jej opýtať, ako to funguje...ja keď som tam chodila, nálada sa nenastavovala (alebo som si to nevšimla).

amonet
27. máj 2024

a preco je zle ze je na badoo?😅

ninusa221
27. máj 2024

Idem to pozrieť nebola som tam tiež dlhooo ale viem l tej nálade že som si to tak nastavovala.

nahodnemeno
27. máj 2024

ja si pamatam ze srdiecko bolo ,,hladam nieco vazne,,:D

miso209
28. máj 2024

vsak keď sa snim len stretávas a není ste spolu tak nech ťa to netrápi čo tam on ma

autor
29. máj 2024

@miso209 mna netrapi co tam ma..mna by trapilo ak by mi klamal (teda ze tam nechodi a predsa by chodil)