Zmena operátora

robort
27. feb 2024

Dlhé roky som mal paušál od telekomu. V Data 22 som mal 200 minút + 16gb dát a to za 22€/m. Keď som ušetril dáta, mohol som mať až 32gb na mesiac.
Teraz mi telekom ponúka 8gb dát za 24€ alebo 12gb + volania za 27€ čo je pre mňa málo.
Poraďte mi zmenu
4ka nechcem, má slabé pokrytie

ibrunova
27. feb 2024

Nekonečná radosť 👍

julia_romeo
27. feb 2024

Urob to jednoducho. Chod k hocijakemu operatorovi a poziadaj o prenos cisla. Urcite sa ti ozvu z retencneho oddelenia Telekomu a daju ti ponuku, ktora pravdepodobne bude lepsia, ako mas teraz a lepsia ako aj to, co ti ponukli. V pripadne, ze sa retencne oddelenie neozve, chod na treti den k svojmu povodnemu operatorovi a zastav portacnu ziadost..

ibrunova
27. feb 2024

@julia_romeo ja som takto odchádzala z telekomu po 22 rokoch, abi pes po mne neštekol, kdeže ponuka, sestra odchádza teraz, ešte tam volala, že či náhodou, ale nič.. Iba mi prišla sms, že nič nebráni môjmu odchodu a dovi.

julia_romeo
27. feb 2024

@ibrunova tak moze sa stat, ze maju toho vela alebo nie je pre nich klient zaujimavy (malo penazi nechava mesacne)...

ibrunova
27. feb 2024

@julia_romeo to mám skúsenosť od viacerých známych. Všetci ťa budú lákať,ponúkať, aby si neodišla, ale ver, že Telekom nie. Posledné 2-3 roky

0silvia0
28. feb 2024

@robort to myslis pausal relax? Ved tam mas bonus za viazanost +5gb ak si v magente