Zmena nastavenia gmailu

8. nov 2023

Ahojte, v mobile som omylom klikla keď žiadalo zmenu nastavenia gmailu na nejakú verziu,neviem či starú alebo novú. Prosím neviete kde nastavím zmenu? Predtým to vyzeralo inak,teraz je to úplne neprehľadné. Mám mobil xiaomi redmi. Dakujem

miamia04
8. nov 2023

V ľavom hornom rohu klikni na 3 riadky, budeš tam mať všetky správy, doručené, odoslané,... Zroluj až na samý spodok, a dole je písané zobraziť gmail vo verzii mobil, staršia verzia a počítač, tak si vyber a skús, ktorú verziu si mala predtým.

autor
8. nov 2023

@miamia04 ja tam práveže nemám nič také, keď zrolujem,nie je tam nič,žiadna taká ponúka,iba toto

miamia04
8. nov 2023

A keď klikneš vpravo hore na stránke a dolu je web pre počítače, máš zakliknuté? Alebo odklikni. Alebo sa z gmailu odhlás a pri prihlásení vyber možnosť zobrazenia inú než teraz.

autor
8. nov 2023

@miamia04 nikde nič nevidím. Ma porazí z toho,úplne neprehľadné to je. Už som sa aj odhlásila a prihlásila a nič.

janai1
8. nov 2023

Hento je staršie html verzia, mne to ide normálne prepínať. Keď zmením na staršiu verziu stačí mi to zavrieť a keď to znovu otvorím tak mam novšiu verziu

cez toto sa prelikni do novej https://support.google.com/mail/answer/15049?hl=sk

autor
8. nov 2023

@janai1 myslíš že mám zakliknut to prepnúť na štandardné zobrazenie? Lebo aj tak mi ukáže stále to isté.

krisbar
8. nov 2023

a preco nemas appku gmail? preco chodis cez chrome?

autor
8. nov 2023

@krisbar preto lebo to mám nový telefón a to je firemný kde mám aj súkromnú sim kartu a apka sa mi stiahnuť nedá,je to zablokované. Ale mám ho týždeň a doteraz to bolo ok.

janai1
8. nov 2023

Okej, riešenia si si prešla? chrome máš aktualizovaný?

autor
9. nov 2023

@janai1 všetko by dom mala mať aktualizované, hľadám ako môžem a nikde nevidím,že by som mohla prepnúť na novú verziu.

miamia04
9. nov 2023

A keď dáš web pre počítače( zobrazenie v mobile)?

autor
9. nov 2023

@miamia04 vtedy mi to zobrazí ako v počítači, aspoň sa mi dá vtedy pozrieť príloha,lebo v tej novej verzii čo teraz mám sa mi nedá ani príloha pozrieť. Lenže to je strašné maličké písmo, mňa porazí z toho...

miamia04
9. nov 2023

Tak si to nastav pre počítač a hľadaj v nastaveniach účtu zmenu zobrazenia gmailu, ja používam zatiaľ html zobrazenie na webe. Alebo skús iný prehliadač.

autor
9. nov 2023

@miamia04 nejde mi to nijako,skúšam už všetko. Keď prídem do práce,opýtam sa nášho ITckara. Ďakujem za pomoc aj tak

miamia04
9. nov 2023

Keď ti kolega poradí, daj vedieť, čo s tým bolo. Ani to nechcem radšej skúšať, aby sa mi nestalo to, čo tebe.🙂

autor
9. nov 2023

@miamia04 ja som z toho riadne nervózna,keby som vedela že celkovo toto mi nejako blbne na mobile tak nechám si vo firemnoim len firemnú kartu a na svojom súkromnú. Ja som chcela že nemusím vláčiť dva mobily. A už som prehodila všetky appky a hlavne z bánk, ktoré som keď a nainštalovala do tohto a zo starého vymazala lebo ten som chcela dať dcére

miamia04
9. nov 2023

A ako si sa prihlásila do mobilu? Veď cez účet gmail, či inak? Keď máš stiahnuté ostatné apky z banky, nemáš v mobile gmail?

autor
9. nov 2023

@miamia04 gmail nám blokovany, stiahnuť sa nedá,preto chodím cez Chrome. Mala som ho v poriadku,akurát mi prišlo,že zmeňte verziu a tak som to pokazila...

miamia04
9. nov 2023

A ako ti išli presunúť apku z banky, bez účtu gmail? Máš xiaomi konto? Či nemáš ani Google play obchod?

autor
9. nov 2023

@miamia04 obchod play mám a cez to mi šlo stiahnuť všetko,okrem gmailu. Xiaomi konto ani neviem či je. Takto mi to píše,proste len cez Chrome mi to šlo. Ja som to vtedy volala aj ITckarovi,povedal že je to blokované.

autor
9. nov 2023

@miamia04 fakt som z toho jeleň.

miamia04
9. nov 2023

Pravdu poviem aj ja🙂. Skúšala si prihlásiť cez iný prehliadač (nie cez chrome)?

autor
9. nov 2023

@miamia04 a to ako,kde?

autor
9. nov 2023

@miamia04 no toto je najblbsi mobil aký som mala,keby som vedela,nechám si tam len tu firemnú kartu,ale keďže dom ledva všetko postahovala,tak sa mi to nechce zas naspäť dávať na starý mobil a ten už aj tak chce dcéra...

miamia04
9. nov 2023

Stiahnuť (ak to pôjde) napr. via browser a cez ten sa skúsiť prihlásiť do gmailu, či by inak zobrazil, neviem fakt. Ale nechápem, prečo máš blokovaný gmail, a cez aké konto potom ide Google play?

autor
9. nov 2023

@miamia04 skúsim ako vravíš ešte, normálne to mám takto.

miamia04
9. nov 2023

A keď ideš v mobile nastavenia a kontá a synchronizácia, aké účty ti tam ukazuje pod Google?

miamia04
9. nov 2023

A ten IT-čkar ti vysvetlil, prečo máš blokovaný gmail? To on zablokoval?

autor
9. nov 2023

@miamia04 zablokovali to vraj v centrále,že je to proste tak. No ale aj tak si mi pomohla,skúsila som ešte stiahnuť Firefox a tam mi to ide tak ako som to pôvodne mala. Ďakujem ti veľmi pekne,si úžasná 💞

miamia04
9. nov 2023

Super, som rada 🙂.