Zmena mena na Facebooku

17. máj 2024

Ahojte. Už dlhšie sa pokúšam zmeniť si priezvisko na Fb. Napriek tomu, že tam nahrám OP mi len príde upozornenie, že sa nedala overiť moja identita. Nechcem si ho zmeniť na žiadne skratky, zdrobneniny ani prezývku, ale na meno ktoré mám normálne v OP 🤷 Proste z rodného priezviska na priezvisko po svadbe. To je taký problém?

janakomancova
17. máj 2024

Mne sa tiež nedalo.... Iba obe priezviska mi schválilo. Rodné aj po svadbe

thirstymonk
17. máj 2024

Mne to šlo v pohode. Dával som si priezvisko po manželke. Ani OP nechceli, ani nič... majú tam divné filtre na to...

klotildabazarik
17. máj 2024

Vymaž Facebook 🙂 to ešte niekto pouziva? 😂

janakomancova
17. máj 2024

@klotildabazarik 🙄🧐

autor
17. máj 2024

@janakomancova nechápem, lebo niakedy si tam ľudia dali len rôzne skratky, to už bolo ok? Ak si spomínaš, to si išla cez to ,,Spravovať iné mená,,?

@thirstymonk hm, dvojaký meter 😁
@klotildabazarik vďaka za radu. Ja a ďalších takmer 200 kontaktov určite. Mám tam ľudí z čias keď som žila v zahraničí, stále tam zdieľajú svoj život, ako sa im darí. Takže nevymažem 🙂

banika12
17. máj 2024

sice uz to bolo pred par rokmi, ale ked som si menila meno, tak proste som si to len prepisala a bolo, nic to odo mna nechcelo.

natall113
17. máj 2024

Ja som menila pred rokom a pol a nedávala som ani OP ani nič

michaelam2
17. máj 2024

@klotildabazarik a preco by nepouzival? Ci uz len tik tok a podobne blbosti ktore ti nic nedaju sa pouzivaju?

autor
17. máj 2024

@banika12
@natall113 baby mne tam píše toto. Ani neviem kedy odomňa pýtali potvrdenie mena, nepamätám si nič také. Ten dátum je logicky tiež blbosť.

banika12
17. máj 2024

a ked tam rozkliknes to, ze viac informacii, tak ti co napise?

autor
17. máj 2024

@banika12 potom sa preklikám nakoniec k tomu aby som zadala nové meno a nové priezvisko, mám tam nahrať nejaký doklad. Nahrám a o nejaký čas mi len príde upozornenie, že sa nedala overiť moja identita 😏

banika12
17. máj 2024

aha. tak to neviem potom. skus to teda o den o dva, ci sa to nejak neumudri. neviem, ako inak by sa to dalo obist.

anna777115
17. máj 2024

Meno na Facebooku môžeš meniť, každý pol rok .

autor
17. máj 2024

@anna777115 v živote som ho nemenila, ako som ho pred 12 rokmi založila, tak bolo doteraz.

beckinka
17. máj 2024

skus vyplnit tento formular, ujo google mi ho nasiel pre fb https://www.facebook.com/help/contact/141775901...

autor
17. máj 2024

@beckinka áno. Ten keď vyplním a nahrám súbor, príde mi upozornenie, že nič 😏