Žiadate o vrátenie peňazí za zrušený koncert?

16. apr 2020

ahojte, predpokladam že niesme jediný kto mal kúpené lístky na nejakú plánovanú akciu. Tú našu konkrétnu ktorá mala byť v máji, presunuli na september - resp dali dve možnosti, bud naše lístky platia v septembri alebo môžeme požiadať o vrátenie peňazí ale len do termínu konania pôvodného koncertu. Podľa toho ako sa to vyvýja začínam mať obavu že takéto akciu nebudú povolené ešte velmi dlho. zacinaju sa objavovat nazory že ešte ďalší rok, dva budeme chodiť v rúškach.
Ako to riešite? necháte si vrátiť peniaze alebo dúfate že niečo ešte tento rok bude. 🙂

bosorka2302
16. apr 2020

ja som takto kupila na muzikal a uz ho 2x presunuli zatial pockam na september a uvidime ved snad peniaze dostaneme vzdy ak by nam dalsi termin nevyhovoval

janinah
16. apr 2020

čakám,presun koncertu z apríla na jun,čakám zas posun alebo vrátia peniaze....

liz_lemon
16. apr 2020

ak su ochotni vratit peniaze, tak nevahaj, lebo este mozu aj krachnut, a potom uz peniaze mozno neuvidis

katulienkax
16. apr 2020

nebodaj idete na to iste co my aj my mame posunuty maj na september 🙂 zavisi ako si na tom financne, ak peniaze potrebujes daj si vratit ak bez nich prezijes tak pojdes na koncert ked bude. Inac ked vsetci budu chciet vracat tym skor to cele krachne. Ja si to necham na ten september, snad to dakedy bude

deti95060810
16. apr 2020

mm rovno vyzvali aby si prišiel vyzdvihnúť e do pokladne.
Ja by som volila radšej zobrať e ako čakať neviem koľko na predstavenie resp. koncert

autor
16. apr 2020

@katulienkax my máme lístky na imt a vy?