Zaujímavé tipy na YouTube kanály

tyrkysova_kobyla
19. okt 2020

Ahojte, budem rada, ak sa podelite o nejake zaujimave tipy na kamaly, co stoji za to sledovat, nejaky lifestyle alebo nieco naucne. Aktualne sledujem janahrmi, petralovelyhair, Lenka, Drews beauty, Patra bene, Lucy pug, Juraj vie, Dejepis inak, Be wise... Nejake podobne tipy potesia 🙂 Vdaka 😘

mtoth
19. okt 2020

@tyrkysova_kobyla ahoj podla mna je super aj petush nasklee, cheryl de large, bianca principessa, tynus tresnickova. 😊👌🏻

tripetta
19. okt 2020

Nepozerám beauty slečny, ale napíšem, čo rada sledujem ja. Tak napr. Nikol Kaštylová, krimi příběhy, naprostoretardovaný, vědecké kladivo, Pixelorez, občas niečo na Standa Show....

caroline_
19. okt 2020

ja pozeram Cheryl De Large,Kvietkovci,Ema Lacova,Slaytiiina,Krimi Pribehy,Michal Drienik,Renata Nazlerova,Alex a Denko,Bs-B Spiritual,Daniela Kurky,Mim Čin,Moma,Sugar Denny,a rozne asmr :D

liz_lemon
19. okt 2020

Michal Sopor - ukazuje realny zivot v USA (LA); Dream Prague - zivot Americanky v Prahe

tyrkysova_kobyla
autor
20. okt 2020

Skvele, baby, dakujem vam za tipy, na mnohe kanaly sa urcite pozriem 🙂

tripetta
20. okt 2020

Nzč, ešte som si spomenula, že Kovy má dobrú tvorbu. Dobré rozhovory s hosťami má LIli - Real talk, ak by ťa aj niečo také zaujalo. Just Justína máva fajn videá o konšpiračných teóriách, ale aj kopec iného, plus príjemné vystupovanie, taká fajn baba.

siimonella
21. okt 2020

pre mna top "clean with me" a podobne 😂 a este velmi rada sledujem paulibeauty, merketu frank, dejepis inak, very veri, marketa venena, hanneton monde. vsetko su to take oddychove