Zalando - reklamácia

anelk
9. jan 2023

ahojte.mate niekto skusenosti s rekmaciu cez zalando?nikde tam nie je taka moznost a ani tc neviem najst ze by skm im zavolala ako mam postupovat.

nadhja
9. jan 2023

vo svojom profile hladaj, asi niekde cez objednavky myslim som sa preklikala k tomu, vyberies konkretny produkt, ktory chces reklamovat…poslala som foto poskodenej topanky a vratili hned peniaze

anelk
autor
9. jan 2023

@nadhja to uz som skusala.nikde tam nie je taka moznost.ani reklamacia ani vratenie.

jenn25
9. jan 2023

Hned 3 mas vratit tovar. Vo svojom ucte na stranke

anelk
autor
9. jan 2023

@jenn25 toto som nasla aj ja.ale ja uz nemam moznost vratit tovar to sa da iba do 100dni.a ja som to kupila min.rok

jenn25
9. jan 2023

@anelk dole je nahlasit poskodeny tovar...ked si otvoris svoju objednavku

janka_lolo
9. jan 2023

napíš na zákaznícku podporu, a oni ti pošlú link kde to máš vyplniť a na základe toho ti prídu na mail aj papiere na bezplatné vrátenie, riešila som to tiež a bez problémov som to vyriešila a poslali peniaze ako im tovar prišiel

anelk
autor
9. jan 2023

@jenn25 taka moznost tam nie je

anelk
autor
9. jan 2023

@janka_lolo a kde to tam najdem?nikde tam nie je ziadny kontak,email ani tč 🤔

janka_lolo
9. jan 2023

@anelk
stačí napísať do googlu a hneď to nájde
https://www.zalando.sk/faq/Objednavky/Je-Mozne-...

anelk
autor
9. jan 2023

@janka_lolo dakujem.to ma nenapadlo 😆

sisqo1
26. júl 2023

Ja som reklamovala cez Zalando. Tiez som nenasla možnosť reklamacie a cez vrátenie tovaru mi to neslo,tak som vo svojom profile isla cez Kontakt a poslala im správu. Obratom mi odpovedali emailom. Tam som im uviedla problem a priložila fotku a po chvíli mi odpisali,ze vracaju peniaze a tovar nemusim posielat späť.

sona110
28. júl 2023

@sisqo1 super informácie,akurát dieťaťu sa roztrhli nové tenisky,takže idem reklamovať.Ďakujem:clap: