Zalando - platba kartou

bazarikoblecenia
25. nov 2021

Pozdravujem vas mamičky, mám otázku. Akurát som objednala pánsku bundu na e-shope v dobrej zľave. Spôsob platby som zvolila debetnú kartu ale zatiaľ mi neprišlo nič, žeby mi platba prebehla. Teraz neviem, či mám počkať a uvidím zajtra alebo tam hned ráno zavolám na callcentrum ako to majú nastavené? Máte s týmto nejakú skúsenosť?

Za každú odpoveď budem vdačná 🙂

petamich
25. nov 2021

a aky mas stav objednavky? ono by ta to po platbe kartou malo z platobnej brany presmerovat spat na stranku Zalando/do appky s informaciou, ze objednavka bola uhradena

bazarikoblecenia
autor
25. nov 2021

Objednávka je v procese balenia

bazarikoblecenia
autor
25. nov 2021

Lenže mna vôbec nepresmeeovalo nikde

bazarikoblecenia
autor
25. nov 2021
bazarikoblecenia
autor
25. nov 2021

Dala som kreditnú/ debetnú kartu vyplnila všetky údaje, skontrolovala objednávku a potvrdila. To bolo všetko.

pinaofina
25. nov 2021

Tak to u nich funguje, ocividne netreba overovat. Nemas ju ani v internet bankingu tu platbu? Ja som tak platila asi pred 3 hodkami a tiez ma prekvapilo, ze to nechcelo overenie

bazarikoblecenia
autor
25. nov 2021

Pozerala som a zatiaľ som neregistrovala tam nič. Tak mám trochu obavy, či je to OK alebo nie.

bazarikoblecenia
autor
25. nov 2021

Lenže v banke mám nastavené akékoľvek pohyby a musím ich najskôr potvrdiť až potom to prebehne, lenže mi neprišlo nič.

pinaofina
25. nov 2021

@bazarikoblecenia tak objednavka je prijata a objednane veci balia, takze asi hej 🙂 skontroluj zajtra

zuzubb007
25. nov 2021

Alebo si spravila to co ja vcera, platit kartou zadala som vsetky udaje o karte, a nic nikde, potom som zistila, ze som zaskrtla aj platba dobierkou, takze stane sa, vsak mail ti pride kukni spam mne to hodilo tam

bazarikoblecenia
autor
25. nov 2021

@pinaofina len je to zvláštne..Doteraz mi vždy chodili upozornenia na apke akákoľvek platba prebehla a teraz nič 😏

bazarikoblecenia
autor
25. nov 2021

@zuzubb007 pozerala som všetko, žiadna dobierka ale platba kartou

katren
25. nov 2021

@bazarikoblecenia nestrhnu platbu az ked to odoslu?

bazarikoblecenia
autor
25. nov 2021

@katren možno to majú nastavené tak ako hovoríš až ked tovar odošlú 🤷🏼‍♀️ v každom prípade sa zajtra poinformujem o tom, ak sa s nimi spojím

bazarikoblecenia
autor
25. nov 2021

Dám potom určite vedieť 👍🏻

petamich
25. nov 2021

nie zeny nemaju to tak nastavene, ze platba prebehne az po expedovani tovaru, platba kartou prebieha online a maju nastavene 3D secure = mala si to potvrdit v appke banky - oni rano zistia pri parovani platieb s objednavkou, ze im to nezbehlo, zrejme zlyhala komunikacia s platobnou branou banky a poslu ti email, ze platba neprebehla (ak neprebehla a neprebehne nejako zahadne)

bazarikoblecenia
autor
25. nov 2021

@petamich práveže žiadne potvrdenie v appke som neobdržala v tom je tá zvláštnosť…

biem22
25. nov 2021

@bazarikoblecenia kupovala som tam v pondelok, na konci mi napísalo, že platba bude stiahnutá z účtu az potom ako pošlú tovar, normálne mám faktúru , objednávka sa vybavuje, ale ešte ju neposlali, preto nemám ani stiahnuté peniaze z účtu

bazarikoblecenia
autor
25. nov 2021

@biem22 ak je to naozaj tak, tak to majú veľmi zvláštne nastavené

pinaofina
26. nov 2021

@petamich nebolo tam overenie ziadne, normalne mi stiahlo peniaze bez toho, ako za starych cias 😀

petamich
26. nov 2021

@pinaofina fakt? a co sa im porobilo 🙂 ja dnes idem objednavat tak som zvedava

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simsalabim
26. nov 2021

@bazarikoblecenia no napriklad z Amazonu nikdy odomna nechcu dalsie overovanie. Tiez mi to pride cudne.

pinaofina
26. nov 2021

@petamich neviem bola som aj ja prekvapena. Mne muz nieco kupoval na narodky a platila som to jeho kartou teda 😃 tak sme sa spolu doma smiali, ze budu hauly a on nebude vediet, az ked pozrie na vypis

bazarikoblecenia
autor
30. nov 2021

Ahojte mamičky @petamich @pinaofina @zara1357 @simsalabim @zuzubb007 len vás informujem, že mi dnes dorazila bunda 🙏🏻 chvalabohu všetko v poriakdu, aj veľkosť sedí ako riť na šerbli. Platbu mi strhli až po vyexpedovaní zásielky, tak aby ste vedeli 🙂

Pekny deň všetkým.