Zákaznícke karty v aplikácii

21. jún 2024

Dobry den, chcem sa spytat tych, ktori maju v roznych aplikaciach zakaznicke karty z obchodov, ci im vzdy spolahlivo funguje nacitanie kodu pri pokladni. Napriklad ja pouzivam aplikaciu Stocard a ked idem k samoobsluznej pokladni, v priblizne 50 percentach pripadov mi zakaznicku kartu odmieta z mobilu nacitat, resp. jej kod. Ak vytiahnem plastovu kartu, ktorej sa ale chcem zbavit, aby som nenosila obrovsku penazenku, tak vsetko vzdy funguje. Je to aplikaciou, je potrebne pouzivat inu? Ake su vase skusenosti?

mandzula
21. jún 2024

Mne Stocard funguje na 100 %.

barus26
21. jún 2024

vždy všetko funguje. Klasicke karty už vôbec nenosím

milanemila
21. jún 2024

Niekedy treba zvysit jas obrazovky

katika85
21. jún 2024

treba zvysit jas obrazovky a ked tak rucnym pipakom si to nacitat.

autor
21. jún 2024

Dakujem velmi pekne, vyskusam ten jas zvysit, mavam ho velmi nizko.

maranco
21. jún 2024

Tie aplikácie by mali byť také že automaticky počas zobrazenia QR/čiarového kódu zapnú najväčší jas. Pozri či túto možnosť nemá aplikácia v nastavení.

barus26
21. jún 2024

@maranco hej presne stocard mi toto robi. Že ako otvorím kartu tak mi vybije oci to svetlo 😀

autor
21. jún 2024

Vyskusala som a mate pravdu, zapne silny jas, doteraz som si to neuvedomila. Tak potom naozaj neviem, preco mi to niekedy vezme kod bez problemov a inokedy ani za svet.

neznamaznama
21. jún 2024

Ja sa opýtam ako zamestnanec Tesca. Na samoobslužnej pokladni skenuješ kód ručným skenerom alebo skenerom pod obrazovkou?

autor
21. jún 2024

@neznamaznama Skusala som oba sposoby a mam v oboch pripadoch uplne rovnake vysledky. Vzdy je to cca 50 percent pripadov, ked to nevezme. Jednej konkretnej pokladni sa doslova vyhybam, pretoze pri nej mam problem vzdy. V inych pripadoch je to nahodile a neviem, preco to tak je.

maranco
21. jún 2024

Nedávaš to veľmi blízko k snímaču?

autor
21. jún 2024

@maranco netusim, niekedy tam s tym mavam a aj tak mi to neberie.

biancarv
21. jún 2024

Ja používam Stocard v hodinkách a funguje to vždy a všade. Plastové karty nenosím v peňaženke.

rozculena
21. jún 2024

ja mám Portmonku,ale mám tam iba karty,ktoré nemajú aplikáciu.Nemám taký problém.

rozculena
21. jún 2024

prečo na tesco nepoužívaš apku? veď tam sú aj kupóny

annamivo
21. jún 2024

Ja mám tiež stocard a funguje 100%