Zabudnuté heslo na centrum.sk

dubek
1. okt 2022

Ahojte prosím nemá niekto skúsenosť prihlásim sa na centrum.sk dávam určite správnu emailovú adresu aj heslo no stále mi ukazuje nesprávne heslo pýta ma kontrolnú otázku obľúbená filmová postava ten mail som zakladala asi 10 rokov dozadu odpoveď si nepamätám ako ďalej postupovať prosím??

maranco
1. okt 2022

skús https://heslo.centrum.sk/ ak si si uložila telefónne číslo tak zaslaním SMS si môžeš obnoviť heslo
Nepoužívaš heslo ktoré máš do mailu aj do eshopov? Nedávno som riešil zablokovanú schránku na centrume cez ktorú niekto rozosielal spamy a tam používali rovnaké heslo do mailu takmer všade.

pondelok01
1. okt 2022

@dubek jaj, mne sa toto iste stalo, ale schranka bola zalozena pred 20 rokmi, a tiez som nedosla na spravnu odpoved kontrolnej otazky. Zo supportu sa mi nikto neozval, so schrankou som sa rozlucila, bohuzial.

leniapuky
15. máj 2024

@maranco prosim vas tiez mam problem dostat sa na centrum, neviete ako sa to da obnovit?

maranco
15. máj 2024

@leniapuky cez ten link hore

leniapuky
15. máj 2024

@maranco chapem,tam ma vzdy hodi. Len zial,na 100% si myslim,ze davam spravnu odpoved a neberie ju. Iny sposob neviem ako sa tam dostat...

alexko007
19. aug 2024

@leniapuky pohli ste sa ďalej? Máme rovnaký problem