Zablokovaný účet na Instagrame

liusa82
14. feb 2022

Od včera sa nemôžem dostať na ig že vraj som tam mala nejakú podozrivú aktivitu teda že sa mi tam chcel niekto asi nabúrať.No za prve nechápem že kto a za druhé som sa zo žiadneho ineho zariadenia ani wifi neprihlasila.Pýtalo to odomňa mobil na overenie plus tam bolo toto napisane Skontrolujeme vaše informácie a ak ich budeme môcť potvrdiť, prístup do svojho účtu získate do približne 24 hodín.Ale 24 h už preslo a furt sa tam nemôžem dostať.Riešili ste už toto aj vám to vôbec odblokovali? alebo si mám založiť rovno nový účet?

anonym0001
14. feb 2022

@liusa82 mne za posledneho pol roka uz 3 ucty takto zablokovali. Chcelo to vzdy overenie cez kameru v tel, ale to vobec neslo, cely tel mi z toho zamrzal. Musela som uz 4. ucet zalozit...

liusa82
autor
14. feb 2022

@anonym0001 po mne to nepýtalo nič také iba telefonne čislo .Aj po tebe to chcelo najprv telefon až potom tú kameru? mne sa to stalo prvý krát

anonym0001
14. feb 2022

@liusa82 tel. cislo som tam mala od zaciatku. Neviem, ci by to bez tel. vobec islo.

liusa82
autor
14. feb 2022

akurát ma to zablokovalo úplne ževraj som porušila nejaké podmienky instagramu ale aké to teda nechápem.Chodim tam akurát len stránky pozerať .Tak som si spravila nový profil dala aj dvojstupňové overenie v nastaveniach tak uvidim či mi zrušia aj tento