WhatsApp story

23. mar 2023

Ahojte všetci, ktorí viete v tom chodiť.... Moja otázka je,prečo si ľudia robia storky" na WhatsApp. Rozmýšľam o Tom preto,že môj švagor,50r. ktorý bol stále proti FB,a iným soc.sieťam, ani sa moc nezaujímal to zrazu pridáva fotky ako story.Tiez v tom neviem chodiť,len jeho fotka bola akoby v zelenom Krúžku už niekoľko dní,tak som na ňu klikla a ukázalo mi inú fotku.Bolo to v práci,tak sa rovno pýtam kolegyne,ako je to možne,že na profile má inú foto ako mi ukázalo.A ona teda povedala,se pridal story.No viac som sa nepýtala,no rozmýšľam o Tom o čom to je? Vysvetli mi niekto? Ďakujem,,😃

syslik81
23. mar 2023

niekto ma poprepajane ucty a ak da na fb hned mu to da aj na whats app a instagram napr .. je to v nastaveniach

autor
23. mar 2023

@syslik81 ale viem,že on nemá FB a insta len nejaký telegram či čo.Aspon tvrdí že nemá.

ibrunova
23. mar 2023

Tak pridal, a čo?

syslik81
23. mar 2023

tak pridava na whats app status .. z toho isteho dovodu ako ludia pridavaju postuju ukazuju svoj zivot ... mozno to viedel u kolegov tak aj on chcel skusit ..sa ho spytaj na tu zmenu ak ta to trapi ..alebo hod cislo a zavolame mu .. inak nemame odkial vediet preco

autor
23. mar 2023

@syslik81 no veď viem,že nevieš prečo on.Ale prečo si ľudia pridávajú.A takí,ktorí stále tvrdili,že to nepotrebujú zdieľať s inými ,nič zo súkromia.Mna napadlo,či v tom nieje nejaká ženská? Ale veď ja ho nechcem riešiť,len na to dosť prekvapilo.

autor
23. mar 2023

A inak prosím neventilujte sa tu,prosím len normálne odpovede,tiež sa v tom nevyznám, WhatsApp mám,ale len na komunikáciu, nikdy som sa v ňom nevrtala,ake má možnosti.

ibrunova
23. mar 2023

Aj na fb sa dajú pridávať storky, aj na messengeri, aj na WhatsApp. Tak to skúsil, neviem, prečo by v tom mala byť iná žena.

syslik81
23. mar 2023

mozno ho len chyta druha mladosta chce ist s dobou ..ale sa chce pred niekym chvalit ...

lindous
23. mar 2023

Doteraz som síce nevedela, že aj na whatsappe sú stories, ale tak zrejme to funguje ako všade inde - proste sa chceš pochváliť niečím zo svojho života... Prečo zrovna tam, aj keď inde nie je aktívny? Myslím, že každý má iné dôvody, prečo ktorú sociálnu sieť preferuje... Ak nie je na FB/IG, ale whatsapp používa a je tam táto možnosť, tak ju zrejme len využil, nič hlboké by som za tým nehľadala... A keď tak nad tým rozmýšľam, napr. ja mám na FB omnoho viac kontaktov, aj pracovných atď.. Cez whatsapp som v kontakte iba s najbližšími, takže pridať tam niečo nie je zas tak verejné.. Áno, viem že aj na FB vieš zdieľať len s vybranými ľuďmi, ale keď nie je na technológie, je to zbytočné vyklikavanie.. Myslím, že sa nad tým zbytočne moc zamýšľaš, na niektoré otázky úplne stačí odpoveď "lebo preto" 😅 keď tak sa ho spýtaj, či ho pohltil virtuálny svet 😄

ckocka
23. mar 2023

Urobil to schválne aby si mala nad čím rozmýšlať.

lindous
23. mar 2023

.... A možno len úplne omylom niečo poklikal, chcel si napr. zmenit profilovku alebo niečo poslať a dal to ako príbeh 😂 na také veci je moja mama expert, vždy sa jej niečo podarí, tak už ani nerozmýšľam prečo mi čo poslala 😄