WhatsApp - cudzí človek

12. jún 2024

Stalo sa vám že vám napísal cudzí človek ahoj alebo dobrý deň na whattsap? Nejaká Indonézia tam bola ako poloha?
To akože odkiaľ majú cislo ?

syslik81
12. jún 2024

len tak ahoj nie ..ale whats app bezne pouzivam na odpisovanie na inzerat y etc ak dotycny ma apku ... a rovnako aj mne ludia nan pisu

janai1
12. jún 2024

Áno, rovnako aj hovory. Neviem čo ťa na tom tak vzrušuje. Stačí zablokovať a vybavené

autor
12. jún 2024

@janai1 nemôžu sa mi nejak dostať do mobilu do účtu?

janai1
12. jún 2024

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 a ako?

autor
12. jún 2024

@janai1 ja neviem mama ma straší 🤣 a načo by potom vypisovali.

luciaruz
12. jún 2024

Stalo sa mi to, a nie raz. Aj ocovi sa to stalo. Aj manželovi. Podla mňa zase skúšajú nejaké odrby. Celé som to zmazala, ani som to neotvárala. Nebudem riskovať nejaký vírus pri najhoršom.

autor
12. jún 2024

@luciaruz dala som hneď blokovať a nahlásiť aj podivne cislo +63 sa začínalo..

janai1
12. jún 2024

Však neodpisuj a neklikaj na linky ktoré by ti teoreticky poslali. Žiadna veda

luccija
12. jún 2024

Píšu opakovane mne, dcére už som to blokla

basulaak
12. jún 2024

Aj mne dnes zase pisali dobry den. Zablokujes nahadis a zijes dalej. Klud

elenajezova
12. jún 2024

Mne práve dnes tiež.

ivanakal
12. jún 2024

Naco by ti vypisovali? No na to, ze niektore dovercive by aj odpisali, potom by sa virtualne "zamilovali", potom by sa ti dotycni postazovali, ze otec, mama, pes umiera, potrebuju peniaze, alebo im hekli ucet, alebo su nevinne zadrzani vo vazeni v afrike a doverciva dotycna hned posle tisice s vidinou nadherneho vztahu a buducnosti.. o tychto praktikach si este nepocula? Co sa cudujes. Zablokuj a hotovo.

buberova
12. jún 2024

Áno aj mne.. už som ich poblokovala a stále sa nájde nový

rozculena
12. jún 2024

ano a aj inzeráty o dennom zárobku 500eur 😂

autor
12. jún 2024

Nechqpem ale kde berú cislo

janai1
12. jún 2024

náhodný tip

ivanakal
12. jún 2024

Ked nieco objednavas cez internet nezadavas cislo? Napriklad odtial ho maju.. boze cudujes sa ako keby si o tom v zivote nepocula

jomarch
12. jún 2024

Ano, nereagujem

petamich
12. jún 2024

nahodne generuju cisla alebo niekde sa dostanu k databaze, ked si niekedy niekde dala inzerat atd.

treba nereagovat, bloknut a vybavene

egonsk
12. jún 2024

+63 predvolba su filipiny, to musel byt odvazlivec bohaty, ked ti skusal volat na slovensko 😁😁😁

misinka0611
12. jún 2024

Včera mi došlo dobrý deň z nejakej Indonézie. Rovno som to vymazala, blokla a nahlásila ako spam.

mircalla
12. jún 2024

Vsak takychto varovani je x, ze nezdvihat. Mne chodia spravy a volaju mi bezne a aj na sluzobny mobil. A mam utajene cislo
Aj nam vyvolalali, ze Policia, vase uspory su v ohrozeni a pod

candii
12. jún 2024

Áno, asi včera som 3 čísla blokovala .. 2x napísal dobrý deň a raz si tu? Všetko iné čísla .. aj 2x mi niekto volal .. všetko to hneď blokujem

butterflyeffect
12. jún 2024

Jasne, vzdy blokujem. Aj dnes anglicky ze o moj zivotopis je zaujem 😂😂nemam nikde zverejneny zivotopis a uz vobec nie anglicky. Vzdy cislo nahlasim a hned zablokujem

ysseba
12. jún 2024

Aj mne sa to stáva teraz poslednú dobu. Predtým nič, ale teraz to bolo viackrát. Neriešim, neodpovedám, blokujem a nahlasujem. Čo iné?

siska53
Včera o 10:42

Na linky neklikaj, cislo zablokuj...