WhatsApp

lili13
21. máj 2022

Ahojte chcela by som sa opýtať,písala som kamarátke dnes o 14 hod,správa bola prijatá a prečítana.ale stále mi ukazuje,že bola naposledy online včera o 16hod.nejak mi to nesedí,nemalo by tam byť ,že bola online dnes o 14hod,keď prečítala moju správu?nejak nevieme zistit kde je problém.nemate podobné skúsenosti?dakujem

simsalabim
21. máj 2022

@lili13 casto sa mi to stava. Neviem, preco.

lili13
autor
21. máj 2022

@simsalabim takže nie som sama😊.ale mne sa to stáva iba konkrétne jednej kamarátke.neviem,či to sùvisí s jej pripojením na net🙄

tatiana321123
22. máj 2022

@lili13 nie správu tvoju prečítala o 14 a potom ešte bola na WA o 16. Mohla čítať inú spraviť, WA len otvoriť či odpísať niekomu inemu

simsalabim
22. máj 2022

@tatiana321123 nepochopila si to...jej ukazuje, ze kamoska bola online VCERA o 16h. Ale DNES jej poslala spravu, ktoru si precitala o 14hod. A napriek tomu jej Whatsapp ukazuje, online bola naposledy VCERA. A toto robi Whatsapp aj mne. Neviem, ako casto, ci pri kazdom cloveku, ja som si to vsimla iba ked pisem synovcovi, co studuje v zahranici, ked sa mi neozve, pozeram, ci bol online. A niekedy vidim, ze mi pise naposledy online pred 2 dnami, hoci mi vzapati odpovie na moju spravu, cize logicky online je dnes a nie pred 2 dnami...

tatiana321123
22. máj 2022

@simsalabim aha a není to preto lebo keď ti príde správa z WA a vyskočí na prednej obrazovke dá sa tam (aspoň u mňa) - označiť správu ako prečítanú?

simsalabim
22. máj 2022