Vrátenie tovaru Mercury Market - e-shop

juliamelagova
28. apr 2023

Zdravim, chcela by som sa opýtať objednali sme skriňu z e-shopu Mercury Market ale dodanie trvalo dlhšie ako malo. Medzičasom sme si objednali skriňu inde. Teraz však už skriňa dorazila a máme si ju ísť prevziať. Máte niekto skúsenosti s vrátením takéhoto veľkého tovaru? Skriňa je celkom z 6 balíkov, každý cca po 50kg Ďakujem 🙂

ninkamamka
28. apr 2023

@juliamelagova pokial to nie je uhradene, jednoduchsie je to neprevziat 🙂 tym padom ani ziadne dalsie starosti nemaš

juliamelagova
autor
28. apr 2023

@ninkamamka bohužiaľ je to uhradené

paciko9
29. apr 2023

@juliamelagova Neviem ako teraz,ale ja som to riesila ale asi 10 rokov dozadu. Tiez porusili zmuvne podmienky tak som tovar nezobrala ale vratili mi peniaze ale to som rieaila s predajnou

juliamelagova
autor
29. apr 2023

@paciko9 no neviem čo mám robiť lebo oni majú uvedené že vrátiť to musíš na adresu v Prešove. Len keďže je to také veľké a ťažké kuriér mi to ani nezoberie... nehovoriac o tej sume za dopravu. Lenže prebrať to ísť musím lebo faktúru prikladajú len k tovaru aby ste to nevedeli bez prevzatia vrátiť a keď nepreberie do 7 dní účtujú si za každý deň 4€ za skladovanie. Akože čistý stres toto. Pravidelne objednávam veci online, ale takto odveci nastavené to nikto nemá.

paciko9
29. apr 2023

Mozno sa snimi dajako dohodnut.