Vrátenie tovaru cez About you po lehote

ivka_3335
8. jan 2021

Ahojte, vracali ste tovar aj po uplynutí 100 dní na vrátenie? V aplikácii sa mi podarilo odkliknúť vrátenie, len by ma zaujímalo, že ak im to pošlem po tej lehote , tak či mi aj vrátia peniaze. Ďakujem vopred.

nnnuuunnn
8. jan 2021

@ivka_3335 Neskusala som, ale podla mna ked Ti to islo aj v tej apke, tak Ti vratia, vsak co sa budu dotahovat s takymi nestastnikmi. 😀 Ked nemaju problem poslat jednu vec tam aj naspat platit kuriera... Podla mna nebudu riesit a vratia.

katchicaa
8. jan 2021

Ja som tak vracala na answear po lehote a ani na to nereagovali, vratili peniaze. Myslim ze taketo obrovske stranky sa s tym natahovat nebudu

ivka_3335
autor
8. jan 2021

@nnnuuunnn @katchicaa ďakujem vám ženy za povzbudenie, tak to teda pošlem 🙂 pekný večer prajem

ivka_3335
autor
20. jan 2021

Ahojte, tak vám sem ešte dám update, ak by to náhodou niekoho do budúcna zaujímalo. Výrobok som im poslala a peniaze mi bez problémov vrátili 🙂

eeffka
23. jún 2021

@ivka_3335 Ahoj mna by zaujimalo , sme sice v lehote ale veci uz boli nosene a nie su pohodlne, tvoje boli nenosene?

ivka_3335
autor
23. jún 2021

@eeffka ahoj, áno nenosené, boli to tenisky, ale popravde už keď prišli tak vyzerali staro, nie obnosene, ale akokeby dlho niekde stáli, boli zažltlé a divne páchli .. ale nemyslím si, že ak si tie veci vyprala, resp. sú na nich známky používania tak ti to uznajú...tak či tak to môžeš vyskúšať, alebo ich skús predať na bazári