Vrátenie plaviek v eshope Sinsay

markusa138
20. jún 2021

Už ste niekto vracali plavky na eshop sinsay ? Zobrali naspäť ?

kitycat
20. jún 2021

Pozri si obchodne pozmienky, podla mna sa ale spodne pradlo a plavky nedaju vratit kvoli hygiene

dominika113
20. jún 2021

@markusa138 ja som plavky vrátila v pohode a aj spodné prádlo

mimi2120
20. jún 2021

@dominika113 A to v ktorých obchodoch vymieňajú spodné prádlo? Nech sa im vyhnem.

dominika113
20. jún 2021

@mimi2120 však keď si objednáš cez internet tak jasne že sa dá vrátiť je tam ta ochranná fólia a pred použitím sa operu tak neviem čo z toho robíte takú vedu však aj keď ich skúšate tak ich neskušate na holo

ivkazba
20. jún 2021

@dominika113 zo zákona musí eshop tovar vziať späť, ale toto neplatí na spodné prádlo. Netreba príliš rozumu, aby bolo jasné, že ten kus fólie žiadnu hygienu neurobí. Či myslíš že tam teraz nalepia novú? Takže mne príde reakcia @mimi2120 úplne relevantná a v takom obchode by som nenakupovala ani ja.

dominika113
20. jún 2021

@ivkazba tak plavky som v pohode vrátila a aj podprsenku to je jedno či si to skúsim doma alebo v obchode však na holo to snáď nikto neskúša aspoň ja nie ...
Nepoviem keby si to niekto kúpi v obchode a potom vráti.

markusa138
autor
20. jún 2021

Ďakujem, myslím že internetové obchody by to mali brať späť, keďže človek poriadne ani nevie čo kupuje ... kamenné predajne si myslím že neberu... Napr v reserved mi zobrali plavky na eshope spať.

nevenka
20. jún 2021

No ja neviem, mam velke prsia a problem kupit v kamennom obchode podprsenku a plavky, to je scifi. Tak keby som si objednala take za 65 eur a nemohla ich vratit, tak by ma to dobre na...lo...Musim si kupovat horny diel podla kosicka, taky podprsenkovy vrch. To je strasne tazko trafit sa na prvy raz. A handricky bez kostic a vypchavok, bez nastavenia ramienok, to si ja dovolit nemozem. Hoci by stali aj 10 eur, na vyhodenie ich nemam. Podla mna teda plavky by sa vratit mali dat.
Vy ste si nikdy neskusali v obchode plavky, kupovali ste podla oka, ked bojite o hygienu? Ved tam tiez tie folie nemenia po kazdom zakaznikovi, resp. vobec. 🤔
Nohavicky, to je asi ina vec. Hoci, keby boli tak spolu balene, ze sa nedaju vyskusat,

lenkakravcova
20. jún 2021

@dominika113 By si sa čudoval koľko ľudí skúša plavky v obchodoch naostro. Raz sa mi jedny pozdávali v New Yorkeri a ako som ich otvorila tak mastný fľak no viete z čoho v rozkroku..

dominika113
20. jún 2021

@lenkakravcova tak to sa mi ešte nestalo, ale tak myslím si, že keď niekto online kupi, tak by sa to malo dať vrátiť veď predsa je to skoro podobne ako keby si to skúšame v obchode, ale to že keď to niekto kúpi normálne v obchode a chce to vrátiť,tak chápem prečo to nechcú brať naspäť

metuzalem
20. jún 2021

@markusa138 urcite MOZES vratit aj plavky, lebo z eshopu nemas moznost si ich pred kupou vyskusat. Samozrejme ale musia mat visacky.

lenkakravcova
21. jún 2021

@dominika113 Ja v online predaji spodné prádlo nevraciam. Ľudia sú schopní ochranné fólie odlepiť, plavky použiť, vyprat vysušiť nalepiť fóliu a o do dvoch týždňov vrátiť.

dominika113
21. jún 2021

@lenkakravcova na všetkých sú štítky, tak to asi nie.. aspoň ja som nevidela plavky bez štitkov