Vlastný eshop

martina2109
24. jan 2022

Ahojte. Som mamička na materskej. Kojím snom bolo vždy mat svoj vlastný eshop s oblečením. Momentálne preferujem detské vecičky. Vedeli by ste mi poradiť co všetko k tomu treba? Je tu niekto taky co predáva detské vecičky? Kde sa oplatí chodiť nakupovať tovar? Ďakujem 😉

lucka_ke
24. jan 2022

živnosť a priestor na internete, ale počítaj s veľkou konkurenciou v tejto oblasti

pribinak
24. jan 2022

Trh je presyteny detským oblečením.

ivkazba
24. jan 2022

Napíšem, čo tu píšem vždy a hlavne v takýchto prípadoch, ak niekto chce niečo robiť pretože je to jeho sen a chce robiť niečo, čoho je na trhu veľa. Ako prvé odporúčam urobiť si podnikateľský plán. Aby si vedela a videla, čo všetko budeš musieť urobiť, koľko to všetko bude stáť, aby si si dala na papier, v čom bude iná a lepšia ako konkurencia atd atd.

gertrudka222
24. jan 2022

Kamaratka si zriadila takto obchodik, bazar alebo ako to nazveme, ale cisto len na fb. Hovorila, ze tolko sprav, co jej chodilo a kym sa poriadne s niekym na niecom dohodla, ze to bolo niekedy o nervy. Proste ze uz by viacej do toho nesla.

luccija
24. jan 2022

@martina2109 ak to chces ako bokovku a nie hlavný TPP fajn.Aku vekovú kategóriu?Tie čo majú financie kúpia drahšie tie čo nie Pepco, Tesco podľa mňa treba k tomu aj drevené hračky, čokoľvek iné...ale som skeptická.V Poľsku majú pekné veci, Maďarsku....pozistuj si mne, keď sa niečo páčilo pozrela som etiketu a vyhľadala si kde sídlia a našla si velkoobchod

judar
24. jan 2022

A ty si myslis ze ti ten eshop nieco aj vynesie?...dost pochybujem...staci mi pozriet sa tu kolko je inzeratov, na fb zas sama skupina s handrama aj do 5€, .. tam je zas Pepco, Kik s lacnymi handrami kde zas ludia usetria na postovnom

3katka151
24. jan 2022

Ja by som do toho tiež nešla. Na eshopoch sa dá nakúpiť lacno. Osobne som teraz nakúpila detské veci čisto nové pod 3 eurá...

maya_2111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz