Vírus, ktorý chodí na Facebooku

14. nov 2022

Ptrebovala by som poradit ....Momentálne veľa chodí vírus na fb, správa na ktorú ked kliknete pýta prihlasovacie údaje na váš fb ....mne sa to stalo 2 dní dozadu správa mi prišla od sesternice o nejakej tragickej nehode tak som s Ahmed zľakla komu sa to stalo .....ALE ja som nantu soravu klikli keď som bola prihlásená na fb na počítači ywkze to už moje heslo nepýtala rovno mi vyhodilo nejaké video na ktoré som chcela kliknúť ale nedalo sa ...2krat som naň skúsila kuknúť až potom mi došlo ze to je asi spam....okamžite som zmenila heslo na fb stačí to ? Alebo treba niečo iné spraviť ešte aby nemali prístup k informáciám

bavlnka92
14. nov 2022

tých vírusov je kopec, že už neregistrujem. zo začiatku som tiež len klikla na správu ale na odkaz v nej už nie. (aj tak svoje heslo neviem takže by som sa ďalej aj tak nedostala :D )

stinovy_odpadlik
14. nov 2022

https://zive.aktuality.sk/clanok/vyQMmui/si-to-...

Skús ešte nastaviť dvojstupňovú autentifikáciu- vždy keď sa budeš prihlasovať na nové zariadenie, príde ti sms s kódom.

evica17
14. nov 2022

Ja som to isté dostala ale keď som na to klikla,tak som tiež bola prihlásená a pýtali to poslať nejakú sms,aj sa to samo hodilo do smsiek.
Muž to pýtalo heslo