Vidia ľudia, keď si kliknem na ich viber alebo WhatsApp?

2. feb 2022

Baby vidia ľudia ak si kliknem na ich Viber alebo watsapp? Keď chcem pozrieť kedy boli online? Dá sa to zistiť kto na mňa klikol?

a_alexandra_a
2. feb 2022

Nie

autor
2. feb 2022

@a_alexandra_a určite? Vieš tak ako napr na pokeci

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
2. feb 2022

@cocolino234 čo? Nechapem

a_alexandra_a
2. feb 2022

na whatsappe určite nie

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janai1
2. feb 2022

Nie ani na jednom sa to nikomu nezobrazí

autor
2. feb 2022

@retatka to viem,otázka je či ten dotyčný vie zistiť že som na neho klikla a chcela zistiť kedy bol online

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
2. feb 2022

zalezi od nastaveni - v oboch aplikaciach si vies nastavit, ci zobrazit status "last seen" = kedy si bola naposledy online a teda aj kedy boli naposledy online oni (funguje to tak ze ked to vypnes nevidis ani ty inych) a tiez si vies nastavit napr. ci zobrazi precitanie spravy - ja mam obe vypnute, takze u mna napr. nevidis kedy som bola online ani ci som spravu precitala

a nie dotycny nevie zistit, ze si na neho klikla a chcela vediet kedy bol online - ani si akoze neviem v praxi predstavit ako by to fungovalo akoze by mu prisla notifikacia "Zuzka si na teba klikla a chcela vediet ci si online" a ak ide o chlapa nebud prosim ta stalker a stihacka ;) nikto to nema rad

lechtivka
2. feb 2022

Keď máš ty nastavené na whastappe aby ta nik nevidel kedy si bola naposledy online nevidíš ani ty ostatných.... A keď to nemáš nastavené tak to majú oni nastavené...

autor
2. feb 2022

@lechtivka ok to viem,len či sa dá zistiť z som si pozerala či sú iný online..

lechtivka
2. feb 2022

Na whastappe nie. Viber netuším

autor
2. feb 2022

@lechtivka ok dik