Vidaxl eshop

karinss
27. apr 2023

Ahojte chcem sa opýtať či ste tam nenakupovali náhodou teraz niekedy...objednala som si ratanove kresielka na balkón a az potom som čítala recenzie ze katastrofa ale nikde inde take neviem nájsť 😅 tak ci náhodou tu nebude aj pozitívna skúsenosť

mima1608
27. apr 2023

@karinss my sme odtiaľ kupovali aj umelý vianočný stromček aj policu na knihy. Konkrétne na ten stromček som o pár dní našla hrozné recenzie (dokonca virálny príspevok na FB, že očakávanie vs. realita), ale teda ja som bola spokojná. Stromček prišiel krásny, aj ozdoby k nemu boli fakt pekné a polica je ako na obrázku, akurát k nej nedali tie drobné štuple, aby nebolo vidno šróby.

karinss
autor
27. apr 2023

@mima1608 tak to si ma potešila lebo mám malý balkón a jedine u nich je akože "ratanove" sedenie take maličké so stolíkom a po tých všetkých recenziách mám obavu to prebrať... nie že dám 150e za vec ktorú vyhodím... som na vážkach

mima1608
27. apr 2023

@karinss ja som kupovala cez Mall, čiže som platila dopredu 😅 ale teda majú tuším normálne 14 dní na vrátenie tovaru ak by si nebola spokojná.

luccija
27. apr 2023

Vždy bolo všetko v poriadku

janka_266
27. apr 2023

@karinss mame od nich plot 😃pár rokov by mohol prežiť 😃

katarinaba
27. apr 2023

Ja som tento tyzden objednala altanok, taky zo zeleznej konstrukcie a latkovych stien a strechy. Som zvedava co pride.
Teraz neviem, ci myslis recenzie na tovar, alebo na obchod. Na moj konkretny tovar som recenzie nenasla. Ale na obchod som citala a podla vsetkeho je to predajca, co predava tovar od vela vyrobcov. Nieco ako MALL.sk, HEY.sk a pod. a co tovar, to ina kvalita, ine spracovanie. Su ludia co objednali viac krat a vzdy boli spokojni a ludia co objednali raz a katastrofa.
Tak si drzme palce, aby sme patrili do kupiny spokojnych 🙂

karinss
autor
27. apr 2023

@katarinaba no tovar ma zaujíma 😀 budeme v očakávaní spolu som zvedava čo z toho bude teda

katarinaba
27. apr 2023

@karinss a tie recenzie na tvoj tovar boli priamo na ich stranke?

cameellia
27. apr 2023

Ahoj, ja som od nich kúpila volieru pre papagája a bola som spokojná aj s dodaním aj s kvalitou 🙂

karinss
autor
27. apr 2023

@katarinaba nie práveže som googlila recenzie nie priamo na môj tovar ale tak všeobecne tovar celkovo preto som ostala váhať či prebrať alebo nie... ale tak vidím že vas je tu aj dosť čo ste spokojné tak to preberem a uvidim 😄

x_mery_x
27. apr 2023

My sme objednali z inej stranky a prislo to priamo z vidi, ale nastastie vsetko v poriadku. 🙂

olimuc
28. apr 2023

Dnes mi príde balík, ale maličkosť …uvidim

karinss
autor
28. apr 2023

@olimuc paráda daj vedieť ako si spokojná

olimuc
28. apr 2023

@karinss už došiel, príslušenstvo na bicykel, na prvý pohľad vyzerá fajn, snáď bude ok keď namontujem 🤷🏻‍♀️

swwan
21. júl 2023

@katarinaba ahoj mozem sa opytat v akej kvalite vam prišiel altanok a hlavne kolko dni trvalo dorucenie
Ďakujem🙂

katarinaba
21. júl 2023

@swwan Ahoj, prisiel rychlo. To bolo pre mojho ex a este som ho z blizka nevidela. Z obdalec vsak vyzera dobre a ex sa nestazuje, tak musi byt dobry 🤭

dominika31895
21. aug 2023

@karinss
Dobrý deň, čítala som si že ste si zo stránky vidaXL objednávali ratanove kreslá na balkón, zaujíma ma aké prišli. A či sú v poriadku.
Lebo aj ja som na tej stránke našla ratanove kreslá plus stolík také akurát na balkón keďže bývame v byte tak tam je balkón malý a úzky.
A keď čítam recenzie tak váham a dosť. Ďakujem 🙂

karinss
autor
21. aug 2023

@dominika31895 prišli v poriadku bez poškodenia 🙂

keira
11. júl 2024

Niekto zahradny nabytok ?

vevebono
11. júl 2024

Ja mám komodu a poličky, nemôžem povedať nič zlé