Upírske filmy

16. júl 2022

Dosť filmov je o ľuďoch co sú upíri, nejaká žena v lietadle, teraz čítam ze zas muž a žena žijú v lese a ona je upír a nevie to ovladat.. Čo je na tom zaujímavé, zvláštne, mne stacila Dracula, to je fakt dobre napísané ale tým som skončila.

nikelca
16. júl 2022

Po súmraku bol romantický boom upíroch filmov a seriálov tak ako voľakedy bol boom z divokého západu. Potom sa mi zdá že medzi knihami či filmami zvádza súboj medzi upirmi z hororu a z romantickej idilky. Možno aj v Tom to je že s upirom sa to točí do každého žánru aj do romantiky aj do teen seriálu aj do hororu aj do komixoveho základu. V dobe závislostí je vždy populárna téma abstak po krvi a zároveň vo veľkej rozvodovosti téma nekonečnej lásky... No je to proste vďačný objekt taká vsehochut upírov 🙂

marseillefan
16. júl 2022

Interview s upírom bolo super...

81anina
16. júl 2022

@marseillefan a este Dracula z r.1992

elenka74
16. júl 2022

Každý má rád niečo iné, mne sa páčia filmy o upíroch, aj Underworld je perfektný.

autor
16. júl 2022

Vlastne este film od sumraku do úsvitu ten bol fajn. A s Bradom Pitom. Ale teraz ked pozeram je este vela s touto temou. Dakujem za reakcie.

nikelca
16. júl 2022

Za mňa kniha žihadlá je super podľa nej je aj seriál. Po prečítaní súmraku to bol pekný návrat k desivím upírom

petronellla87
16. júl 2022

Drakula je klasika... Ale pre mňa rovnako desivá bola kniha (aj film je myslím) Prekliatie Salemu od Kinga

katus226
16. júl 2022

Mne stacil knizne Dracula a Carpe jugulum od Pratchetta ❤️