Ukáže sa mu, že som mu dala like na fotku?

6. sep 2024

Dievčatá. Áno stalkovala som 😄.Stala sa mi taká vec, že som dala nechtiac Like (srdiečko) na instagrame.. Určite sa vám to už stalo. No a hneď som to dala preč. Myslíte, že mu to ukáže keď som za sekundu dala Like preč?, 😄

kikusenka1
6. sep 2024

😂😂😂😂😂😂😂😂 mne sa to nestalo ,lebo nestalkujem, ale myslím si ze ano bude to vidieť

biba_18
6. sep 2024

a prečo by nemohol vidieť že si dala like?

autor
6. sep 2024

@kikusenka1 toto som nechcela čítať. Ďakujem🙈🤣

autor
6. sep 2024

@biba_18 to je komplikovane a hlavne je to stará, veľmi, veľmi stará fotka. 😄

autor
6. sep 2024

@biba_18 ale skôr ma to tak zaujíma všeobecne. Veď ja sa na tom zabávam. 😄 Ale myslím, že veľa takýchto prípadov je a tak všeobecne ma zaujíma či to tomu človeku vôbec ukáže alebo keď sa to hneď "zmaže" tak nie. 😄

kikusenka1
6. sep 2024

Stáva sa. Mňa minule bruchala žiadal na fb o priateľstvo . Síce to zrušil ale zostalo to na lište 😂😂😂

candii
6. sep 2024

Áno bude to vidiet

biba_18
6. sep 2024

aha, ja nemám instagram ani fb ani nič takého aby ma to trápilo … ale ak by som to používala, netrápilo by ma to že by to dotyčný videl…

vanilkovazmrzka
6. sep 2024

Ano notifka pride aj ked to das hned prec. Ale klud nemusi si to vobec vsimnut.

mamickalisticka
6. sep 2024

To je krst Instagramom.. komu sa to nestalo, tak nie je právoplatný používateľ 😄😄 ale ja si nemyslím, že v tej sekunde to aj naozaj príde, že možno pravidlo dvoch sekúnd existuje v tomto. Skusila by som to s kamoškou na dvoch mobiloch 🤪

pukina
7. sep 2024

ukaze mu to iba ak ma zapnute upozornenia na obrazovku, mna raz takto stalkoval sused ktoreho neznasam a omylom mi poslal ziadost 😂 mala som to iba na zamknutej obrazovke toto upozornenie, ked som to otvorila, uz tam nic nebolo

viestta
7. sep 2024

Myslim si, ze sa vobec nezabavas, lebo ak by si sa zabavala bolo by ti jedno ci vidi, ci nevidi. Nabuduce bud nebudes stalkovat alebo budes pri tom opatrnejsia.
A inac ako je to nejaky chlap, tak mu z 99% bude uplne u pr..le, ci dostal ci nedostal srdiecko a uz vobec nebude skumat od koho. Chlapi rozmyslaju inac...

moonlight1210
7. sep 2024

Upozornenie mu pride. Aj na komentar (aj co v nom bolo), hoci ho medzitym zmazes. A uz ho po kliknuti nan, aby ti odpovedal, v diskusii nenajde. Ale v upozorneniach ho bude stale mat.

akyia
7. sep 2024

Nie, keď to bolo na ig tak mu to neukáže, upozornenie zmizne, mám to oskusane 😀