Trendyol - nikdy viac

14. máj 2024

Ahojte, chcem len upozornit na trendyol. Mozno ste niektori spokojni, ja vsak absolutne nie. Jednak maju nekvalitny tovar. A ked im ho chcete vratit spat, tak si zauctuju poplatok za dorucenie, lebo vraciate vsetko a neostal Vam tovar aspon za 10€. Studovala som ich podmienky, ale toto som nikde pri posielani objednavky nenasla, asi som zial bola prilis rychla a citanie odflakla. Za mna naozaj neodporucam, veci suce rovno do kosa, sandale ani nehovorim. Otras.

a_alexandra_a
14. máj 2024

Ja som odtiaľ objednávala a teda záleží... mala som kabát zloženie 78% vlna, kvalitný, super ušitý,.. detto rifle, len tie mi nesadli, tak som vrátila späť, nič som neplatila ako poštovné, poslala som cez alzabox, vrátili mi celú sumu

autor
14. máj 2024

@a_alexandra_a lebo asi vam ostal z tej objednavky tovar za minimalne 10€. Takto mi to vysvetlil chlapec na asistencii. Len ja vraciam vsetko, tak mi vo finale odpocitali od vratenej sumy 3€ za dopravu

a_alexandra_a
14. máj 2024

Objednala som si vtedy len tie jedny rifle a vrátila som ich, teda mi nič nezostalo

anjelicek26
14. máj 2024

Tak to je také blbé no objednať a všetko vrátiť bez dôvodu.. ci si tam dala nejaký dôvod? Male-velke,poskodene, alebo len -nepáči sa mi to-?

autor
14. máj 2024

@anjelicek26 ale ved zo zakona mas narok na vratenie bez udania dovodu do xy dni. A ked poslu nekvalitny tovar, velkostne uplne mimo nasho cislovania, tak naozaj si to nenecham, nebudem hromadit odpad ani hladat v okoli, kto by to chcel. Nechapem tomu poplatku za vratenie, preco mi to zauctovali

merrysa
14. máj 2024

@anjelicek26 a čo si mala len zo slušnosti nechať niečo, čo nebude nosiť, či ako? 😀

jomarch
14. máj 2024

s tou kvalitou suhlasim, objednala som si odtial overal, na fotke vyzeral dost dobre. to co mi dorazilo ani neslo okolo tej fotky 😂😂😂 umelina, farba uplne ina (mala byt vojenska zelena, bola s*ackova zelena 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️). akurat ho idem vracat. taka som prekvapena, ze kolko influenceriek ma s Trendyol spolupracu, aj take, ktore by som tipla na nejaku udrzatelnejsiu modu. ale tak skusila som.

butterflyeffect
14. máj 2024

Ja som teda od nich objednalava veci len tie znackove a tie uplne v pohode, vsetko ostatne co je oznacene ako znacka Trendyol najdete aj na alixepres a Temu….

anjelicek26
14. máj 2024

@merrysa nie. Ale oni zaplatili postovne tam a nazad. A na to je ten piplatok, co si stiahnu.

autor
14. máj 2024

@anjelicek26 pocula si uz o aboutyou, zalando? Ak ano, tak istotne vies, ze poplatok za dorucenie ti odpustia ak je obj nad 14€ tusim, ale ked aj vracias vsetko spat tak tento poplatok ti potom dodatocne nestiahnu ked ti vracaju peniaze. Nejdem tu o tom filozofovat, tie prepravne naklady maju v cene tovaru ver tomu. Nic nie je zdarma

anjelicek26
14. máj 2024

Autorka môžeš špekulovať z lava ci z prava, pošta zadarmo nejazdí. Ty si tu "majú poštovné zarátané v cene tovaru" sumu nezaplatila. A majú to v obchodných podmienkach. Ako veľa iných eshopov. Žiadna taka novinka to nie je. Tak nabudúce budeš vedieť.

klotildabazarik
14. máj 2024

Musís vedeť co objednávas, tak keď tovar je poväčšine z Číny tak tam kvalita nebude, ja, som objednala kratasy z témy no aké taka handrička ze môžem tým utrieť akurát monitor, keď to operem asi to úplne bude na vyhodenie😂 ale cena nebola najnižšia 🙄

zmrzlinka2021
14. máj 2024

Videla som ich ponuky na FB reklame - lacny odpad. Nechapem, ze dnes ked sa hovori tolko o minimum wage, ci ekologii, niekto je ochotny toto kupovat.

autor
14. máj 2024

@klotildabazarik
@zmrzlinka2021 par rokov dozadu som mala saty zn trendyol, a v turecku som si kupila veci tam vyrabane - lc waikiki a este jedna znacka - mam ich dodnes, drzia farba aj usite pekne. Preto som myslela, ze aj toto bude take. Omyl. Neviem ake oblecko maju na temu a sheine, ale predstavujem si to presne nejak takto.

vela02
14. máj 2024

Práve som si odtiaľ objednala štvrtý balík a so všetkým som veľmi spokojná. Asi záleží od značky, akú si odtiaľ objednáte 🙂 a teda jeden z mojich balíkov obsahoval 14 veci, čiže mám odtiaľ toho fakt dosť 😀

stanulienkat
14. máj 2024

Ak si objednavala ich ultralacbu znacku Trendyol, neviem, co si cakala. Uz na fotkach to vyzeta pofiderne. A posta naozaj nejazdi zadarmo. 3e je este ok.

autor
14. máj 2024

@vela02 Fuha tak v takomto mnozstve mam nakupene snad za 3 roky 😀😀😀

hellionka
14. máj 2024

Majú to jasne v podmienkach, ak si u nich objednaš (kúpiš) veci nad 10€ poštu neplatíš. Čize je logické keďže si od nich nič neobjednala - lebo si celu objednavku vrátila, že si nad 10€ nenakúpila a tým pádom si im to poštovné musela zaplatiť. Využi radšej akciu keď maju poštovne zadarmo na všetko, vtedy ani pri vrátení ho zaplatiť nebudeš musieť. A nabuduce odporucam lepsie si precitat podmienky vrátenia ✌🏼

autor
14. máj 2024

@stanulienkat ale ja tu neriesim, ci posta jazdi zadarmo alebo nie. Upozornila som na to, co sa mi stalo, ze ak vraciam obj celu tak mi dodatocne zauctovali to postovne, ktore mi povodne odpustili, lebo obj bola nad 10€. A nie nebolo vsetko zn trendyol, boli tam napriklad aj kozene sandale, na fotke fasa (ano taketo som chcela) ale v reale nenositelne

autor
14. máj 2024

@hellionka logicke to nie je 😀 pretoze podmienka dopravy neznie, ze si tovar musis ponechat aspon za 10€ a potom mas dopravu zdarma. Mozno v turecku to tak funguje, na SK je legislativa ina a nemozu ta takto zavazovat, aby si si ponechala macku vo vreci (lebo holt fotka znesie vela). Raz ked ti dopravu odpustia, nemozu ti ju potom spatne zauctovat, lebo sa ti ich tovar nepaci. Je to nekala praktika z ich strany. Nefunguje to tak v ziadnom eshope, ale kludne ak poznas dalsie, co to tak robia tak ma upozorni. Ine je, ak posielas balik spat a platis prepravu - ale toto nie je pripad trendyolu, kedze vratenie je zdarma.

lucka2303
15. máj 2024

ja som objednala súpravu dvojdielnu na leto a šaty značka happy istanbul z Trendyol a tiež som veľmi sklamaná kvalitou, určite už odtiaľ nič neobjednám.

gabika0825
17. máj 2024

Ja som čakala strašne dlho na objednavku, objednavala som na začiatku marca a prišlo mi to až teraz na začiatku mája… strašne dlho.. a písali úplne iné doručenie. Písala som tam snažila som sa nájsť nejaký kontakt a nič som nenašla, iba nejake časté otázky. Katastrofa a ešte sľubujú nejaky kupón za neskoršie doručenie ako uvádzali a nič take mi neposlali... Ale tovar mi prišiel kvalitovo pekný. Síce na 2 veciach mi nesadla velkost, ale inak materiálovo celkom fajn za mna