Tesco online nákupy

karinka1415
10. dec 2023

Ahojte, využívate niekto túto službu?
Ako to funguje? Platí sa hneď alebo pri doručení ? Ked si dám nákup do debničky, tak ked príde kurier s nakupom, musím si ho preložit to tašiek, alebo tie debnicky vrátim potom?
A hlavne čo ma zaujíma je, či sa dajú využit kupóny z appky ???

Ďakujem za info 🙂

drake122
10. dec 2023

Platí sa dopredu cez internet, alebo pri doručení, kartou. Zabalia do tašiek za extra poplatok, inak si to musíš na mieste vyložiť z prepravky, ktorú oni väčšinou hneď chcú brať so sebou preč.

betulinka1
10. dec 2023

@karinka1415 davame si balit do tašiek a potom iba v taškách berieme. Tuto sluzbu využívame roky aj do a aj na firme. Co som nikdy nepochopila, ked objednáme mineralky presne v počte aby nemuseli rozbaľovať a lahsie sa to vyložilo, tak vacsinou aj tak chodia po kusoch. Platime kartou pri doručení.

misinka0611
10. dec 2023

Platí sa dopredu, alebo pri doručení. Máš na vyber. Máš možnosť vybrať si doručenie v taškách ( za poplatok ) alebo v plastových prepravkách , pričom si nákup hneď vyložis do svojich tašiek. Ja si dávam v prepravkach a vyložím si do tašky. Platí sa len kartou, hotovosť neberú.
@betulinka1 Asi záleží od konkrétneho Tesca ako majú zauzivane lebo ja aj keď objednam 4 kusy tak to mám v tom plastovom obale a len 2 vyberú.

liusa82
10. dec 2023

@karinka1415 ja som tiež spokojná, až na pár vecí.Objednám napríklad hned prvý deň ako sa mení leták a už nejaké veci nemajú.Málokedy mi príde komplet celá objednávka.Platíme tiež aj my, až kartou pri dverách.A tu chodí taký zlatý chalan že mi to dá až do domu ale neplatí to pre všetkých.No fajn pomoc ked sa ti nechce naťahovať s taškami.Využívala som to doteraz hlavne lebo som nemala vodičák, nechcelo sa mi trajdať z dediny do mesta na nákup busom.Ale už som si ho ráčila spraviť tak radšej idem osobne do tesca to mám istotu že sa veci nepomíňajú hned v prvý deň.Lebo oni vám to blokujú a účtujú nie v ten deň ako zadáte objednávku, ale tak hodku pred príjazdom a to je to.Potom sa kopa vecí pomíňa a prídu vám iba náhrady ak ich chcete

betulinka1
10. dec 2023

@misinka0611 nam nosi iba Nitra a kolkokrat ani vodič nechape, preco to nemoze prist v tom plaste. Do prace objednávame aj tie male pol litrové, dve plne debničky sme po kuse vykladali 🤣🤣🤣 svet sa z toho nezrúti len nam uniká logika

minesasubu
10. dec 2023

My objednavame domov uz dlho , platim vzdy dopredu , bez tasiek , bez nahradky ( nechcem iny tovar ak ten dany nemaju) , vzdy mi to donesie az k dveram a ja si to vyklopim z bedniciek do chodby a bednicku vratim
kupony z appky nvm ako vyuzit kedze je na nich ciarovy kod a ten je tazko naskenovat na pc ale ak niekto vie rada sa priucim 🙂

misinka0611
10. dec 2023

@betulinka1 Mne zas z BA nosia 🙂