Tesco objednávka - akcie

sandra49
2. júl 2024

Ahojte. Od zajtra začína nová akcia v tesco. Keď objednám dnes ešte veci v starej akcii tak mi budu dodané zajtra za akciovú sumu alebo nie? Objednávam z tesca pravidelne ale vždy dávam pozor, aby som neobjednavala v utorok na stredu lebo neviem teda, ci mi budu dodané produkty za akčnú sumu alebo už za normálnu keďže zajtra ta akcia už nieje. Dúfam že som to napísala zrozumiteľne 😅🙈 ďakujem 🙂

janai1
2. júl 2024

@sandra49 dorucuju za ceny v deň objednávky.

elanor
2. júl 2024

kedysi platili ceny v den dorucenia, lebo v ten den to uctuju cez kasu.
Ale nedavno tu bola podobna diskusia, a uz nejaky cas su nove podmienky, a zeny pisali, ze platia ceny zo dna objednavky. Cize za kolko objednas, za tolko to dostanes. Bez ohladu nato, ci je to v den dodavky drahsie/lacnejsie.

sandra49
autor
2. júl 2024

@janai1
@elanor vazne? Tak toto je dobra sprava! Takže keď dnes objednám za akciu a donesú to zajtra, mala by som platiť za akciové ceny. Ďakujem baby za info 🩷

gejb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gejb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liusa82
2. júl 2024

ja som naposledy objdnávala pár dni dozadu ked sa dni takto prelínali a na druhý deň mala platiť už iná cena teda akcia.A naúčtovali mi ceny také, aké som mala aj v objednávke.Nie tie nové ceny čo platia na další deň

sandra49
autor
2. júl 2024

@liusa82 ďakujem to je vlastne to iste len naopak. Takže už som urobila objednávku a uvidíme.

lol2219
2. júl 2024

Stale platis cenu, za ktoru si tovar objednas 🙂

sandra49
autor
3. júl 2024

@lol2219 alurat som pozerala dodací list a veru pravda, zarátané sú sumy ako v akcii. 🙂