Tesco e-shop

12. dec 2023

Ahojte. Kupovali ste nieco cez eshop v tescu, tak že vam to privedú domov? Ja som si nahodila objednavku za 78.08€ samozrjeme bez tašiek a tiež akceptujem 2.99€ za sluzbu .. to je spolu 81,08€ ale ked dam platit kartou vyskocí mi tam hore moja suma a dole pod to v modrej tabulke tento text : Prebieha predbežná autorizácia platby vo výške 93,25 €. Konečná cena bude zaúčtovaná po doručení tovaru. Zaplatíte len za tovar, ktorý skutočne akceptujete. Viac informácií nájdete vo VOP. A ked kliknem na tie informácie nic mi tam nenajde..
Začo sa uctuje 12€ ? Ďakujem .

viestta
12. dec 2023

Zeby nemali to co objednavas a zarezervovali nahrady?
Mne doteraz vzdy stiahlo len tokolko kolko stal tovar, oductovali aj nahradu, ktoru som vratila

autor
12. dec 2023

@viestta tak potom to by nemali nič 🫣 no dala som to bez náhrad a uvidime co privezú

lelelienka
12. dec 2023

Vzdy je to viac ak mam napriklad veci na vahu, tam totiz dopredu nevedia ako presne to navazia, tak aby si nemusela doplacat. Realne strhnu podla finalnej sumy na blocku/fakture.

kika193
12. dec 2023

uctuju si rezervu za vazeny tovar

simca06022011
12. dec 2023

Áno objednávam dávno a často, je to tak vždy, rezerva na vážený tovar pripadne náhrady ak máš povolené. Nablokuju to pred odoslaním a až potom ti stiahne presne platbu za nákup podľa bločku. Ako v obchode...
Inak peniaze ti tiež odídu až keď bude tovar nachystaný, to co potvrdzujem je vlastne rezervácia.

3009
12. dec 2023

Však si daj zaplatiť kartou pri prevzatí a potom ti nebude robiť žiadnu rezerváciu. Ja som už s Tescom skončila v poslednej dobe buď nahnitý tovar, alebo nedonesú čo je v ponuke aj 5-6 vecí a dozviem sa to 1 hod. pred dodávkou. Prešla som na edeliu, tam čo je v ponuke aj v reálne privezú a nie ako tesco v ponuke všetko a v deň rozvozu 1/3 nie je k dispozícii.

minesasubu
12. dec 2023

Je to uplne bezne a je to tam aj napisane ze suma sa nemusi zhodovat s objednanym tovarom ,vzdy daju vacsiu sumu ( je to rezerva na vazeny tovar) v den dovozu poslu na email fakturu kde je napisana suma a vsetko ostatne a v ten den aj stiahnu platbu z uctu

savoya
13. dec 2023

Zevraj v Ziline zrusili tuto sluzbu,pretoze vznikali podvody na ludoch.Kurieri si v Ziline uctovali od ludi viac ako bolo objednane a sumy boli navysene.

minesasubu
13. dec 2023

@savoya to pochybujem , kedze sa da platit len kartou alebo dopredu ( na ucet tesco) a kurier vzdy da fakturu na ktorej je presna suma

elanor
13. dec 2023

@savoya kurier si nema ako nauctovat viac. Ved dostanes fakturu aj s blockom priamo z kasy, okrem toho, tak hodinku aj viac pred dovozom ti pride faktura na mail. Takze si vies vsetko skontrolovat co tam mas nabalene, aj nahrady su tam vymenovane aj kolko stali, ak su.
A to "zevraj" hovori same za seba...

zeldia
13. dec 2023

@savoya klameš, platia ti za to alebo len chces pozornosť? Aby si ešte nemala opletačky s políciou.

simca06022011
13. dec 2023

@savoya urcite nie, a hlavne da sa platit len kartou, cize ani to kurierovi nejdu tie peniaze

lukbe
14. dec 2023

Ja som minule kupovala,nič nenauctovali naviac, ale nemala som vážený tovar, platila som až kuriérovi, všetko v pohode.

liusa82
14. dec 2023

@3009 presne.Ani mňa to už nebaví.Objednám takto len sem tam ak sa mi nechce trmácať do mesta.Leták v prvý deň v akcii a už nemajú tovar čo chcem a ponúka mi to len náhrady.A tak sú tam prefíkaní niektorí že just tie najdrahšie dajú.Aj ked majú možnosť iných čo sú plus mínus za podobný peniaz ako tovar čo sa minul.Odvtedy už náhrady nezaškrtávam.A ani nepamatám kedy nám prišla komplet celá objednávka.Potom jasné že to ludí prestane baviť