Suprisimo e-shop

marcelll
22. dec 2022

Dobry den vsetkym diskutujúcim ✌️
Je tu niekto, kto ma tiez zle skusenosti so spomínaným eshopom(nedoruceny tovar, neúplne množstvo, nevratenie penazi a pod)?
Natrafil som na negatívne recenzie z minulého roku, zial uz neskoro.
Uvazujem nad podaním hromadného trestného oznámenia z dovodu, aby bol ich nekalý zámer podvádzať ludi ľahšie dokázateľny a vyššia výška spôsobenej škody, nech tato a im podobne shopy neokrádali a podvádzali nic netušiacich zakaznikov.
Ak sa tu najde podobne podvodne poškodená osoba a ma zaujem prispieť k dobrej veci, Poprosim o reakciu do komentu.
Dakujem

liz_lemon
22. dec 2022

ak si platil kartou, tak radsej zajdi do banky a podaj reklamaciu, a do buducnosti pred nakupom si zisti recenzie, tento eshop aj spolu s Bonky sa riesi na nete uz niekolko rokov

viestta
22. dec 2022

@marcelll suprisimo nepodlieha slovenskym zakonom a teda nie je koho zalovat a potrestat

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcelll
autor
22. dec 2022

@maranco uz som si to vsimol aj ja. Dakujem

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
22. dec 2022

Ked sa chystam nieco objednavat na neznamom eshope prve co citam su obchodne podmienky, reklamacny poriadok, potom hladam recenzie. Akonahle citam "Prevádzkovateľ platformy XXX nie je predávajúcim tovaru, s ktorým sa obchoduje prostredníctvom platformy XXX, ale sprostredkováva uzatváranie kúpnych zmlúv so zákazníkmi pre predávajúceho tým, že prevádzkuje webovú prezentáciu ako platformu, na ktorej umožňuje predávajúcim prezentovať svoj tovar a kupujúcim prejaviť záujem o vybraný tovar a sprostredkováva výmenu informácií medzi predávajúcim a kupujúcim až do prípadného uzatvorenia kúpnej zmluvy." viem, ze toto nie je eshop, ked sa neviem dopatrat k vlastnikovi alebo vlastnik nie je na Slovensku v obchodnom registri, tak tam neobjednam. Suprisimo ma majitela v Dubaji.
Precitat tych par riadkov, prelistovat par stran mi sice chvilu trva ale setri peniaze.
A podotykam, ziaden takyto portal ziadne slovenske zakony neporusuje, pretoze pri objednavke uzatvaras zmluvi s nejakym dodavatelom kdesi v Tramtarii a je to tvoja slobodna vola obchodovat s kymkolvek na svete.

paciko9
22. dec 2022

To,ze su podvondici to sa uz roky vie. Ale zaraza ma,ze sa stale niekto najde kto im naleti. Suprisimo, bonky, bahoo, wish, s-mania, toto su vsetko podvodne stranky.

liz_lemon
22. dec 2022

@mamula20 ak si platila kartou, nie je dovod sa zmierovat so stratou, treba ist do banky, google podporuje aj horsie veci, ako napr. falosne verzie bankovych stranok a pod.