Strašidelný horor

kristinabrusova
7. jún 2021

Ahojte baby moje🤗. Chcela by som si s priateľom pozrieť niaky dobrý horror , ale nechcem aby bol až taký strašidelný a preplnení efektami , znepokojujúcich zvukov apod. Pretože by som sa chcela vyspať😉👉👈. Budem rada za vaše nápady!🙂

abbey1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikaaa444
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abbey1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinabrusova
autor
7. jún 2021

@janai1 moja zlata , ako sorry. Ja som na pol slovenka a na pol španielka😉, polovicu môjho života hovorím španielsky a v španielsku som dokonca aj vyrastala takže ak si našla chybičky , tak bohužiaľ.

sisa_s
7. jún 2021

Vsetko najhorsie 1 a 2 🙂

marseillefan
7. jún 2021

@sisa_s presne toto som chcel odporučiť aj ja 🙂

terezia323
7. jún 2021

@kristinabrusova sirotinec - mŕtve deti sa chcú hrať

tenerifka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
franica
7. jún 2021

Myslím, že tvoj žáner bude skôr mystery alebo thriller. Tiež nemám rada také krváky a ľakačky, viem, že som nejaké dobré videla, len som strašne zábudlivá na tieto veci :D skúsim sa muža spýtať, či si nepamätá 😅

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eff007
7. jún 2021

@viestta kto je Hickok ? Hlavne, ze inych poucujes...

elzus
7. jún 2021

@kristinabrusova Tiche miesto

lenuska9999
7. jún 2021

Mne sa veľmi páčil nový seriál Sabrinina desiva dobrodruzstvi. Je to o Sabrine čarodejnici, ale urobené trochu na ten hororový štýl. Inak Stranger things tiež veľmi dobrý seriál, trochu hororový.. myslím, že tie vyššie spomenuté seriály sú originály Netflixu, tak neviem, či ich nájdeš niekde inde. Ale ak máš Netflix odporúčam si to pozrieť. Aspoň mňa zaujali. Ale sto ľudí , sto chutí. Viem, že si chcela film, ale ten mi momentálne žiaden nenapadol, tak aspoň seriál no..

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tncka
7. jún 2021

@kristinabrusova i see you,death of me,Neviditelny 🙂

franica
7. jún 2021

Spomenula som si na staršie Sinister 1 a 2, Insidious..no ale pozrela som si trailery a teraz sa mi zdajú aj tieto strašidelné 🙈

snowflake07
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikaaa444
7. jún 2021

@abbey1 sachvalne som to napísala či sa chytíš 😀 lebo milujem tu tie ktoré majú vždy za potrebu opravovať chyby a ešte to napísať v takom kontexte aby boli akoze vtipne 😀

kikaaa444
7. jún 2021

@snowflake07 😂😂😂😂😂😂😂😂trefnee

kristinabrusova
autor
7. jún 2021

@tenerifka ach jaj žijem na slovensku skoro dva roky a nepotrebujem sa tu stebou hádať , určite si múdra a chápava žena , ktorá sa nemusí hádať s minimálne o 5-10rokov mladšiou ženou ,ďakujem. A to isté aj pre ostatné a nepýtala som sa na vaše názory na moju gramatiku , a vy hneď začnete frfľať a nebudem si tu dávať niake "tri vety " do prekladača ano? Mne nešlo o to aby som tu písala gramaticky správne , pozri sa , aj ty aj iné ženy nepíšu mäkčene a dĺžne a znovu, pýtala som sa na Horror , nie na tvôj názor tak isto aj ty @viestta , takže nad takýmito ľuďmi si nelámem hlavu , a sama sebe sa čudujem , že som vám odpísala , a ďakujem ostatným ženám , že tu nefrfľajú nad gramatikou a idú rovno k veci. A berte si to ako chcete vy dve , v tom nebol žiadmy úmysel vás uraziť.

janai1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulubka28
7. jún 2021

A môže horor byť aj nestrašidelný? Ja som o tom ešte nepočula. 🤔😉

tncka
7. jún 2021

@lulubka28 su aj take "nizkorozpoctove" ze sa povazuju za nestrasidelne😅

abbey1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eff007
7. jún 2021

@kristinabrusova ak máš rada trošku duchariny, pozri si The Others. Má to dobrú pointu podľa mňa.

andy1789
7. jún 2021

Pri čítaní týchto komentárov sa mi zastavuje mozog. Ženy skúste byť trošku empatické alebo skúste sa na 3 roky presťahovať do Španielska, pochybujem, že vaša gramatika bude dokonalá. A to nehovorím o tom, že slovenský jazyk je jeden z najťažších na svete. Je logické, že niekto kto tu býva 3 roky nebude mať perfektnú slovenčinu. Náhodou, píše na cudzinku dosť dobre

sasitimi17
7. jún 2021

Ak nemáš rada s duchmi tak kuknite pach krvi má až 5 alebo 7 častí
Pre mna to nieje strašidelné iba nechutné🤢

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hefo
7. jún 2021

Neviem ako ty, ale osobne sa cítim dosť narušený, aby som si to ešte zhoršoval pozeraním hororov... je dosť iných zaujímavých žánrov.