Stránka Victoria’s secret

karolina2511
7. jún 2024

Ahojte, chcela by som sa poradiť či máte niekto skúsenosť so stránkou https://www.victoriassecretsk.sk/collections/sh... ?? Objednávku som zaplatila už pred týždňom ale zatiaľ som sa nedočkala žiadneho e-mailu o spracovaní alebo odoslaní objednávky. Ďakujem

janai1
7. jún 2024

@karolina2511 ani sa nedočkáš. Zablokuj kartu

sisa_s
7. jún 2024

Podvodna stranka...pozri si obchodne podmienky, dopravu...kto pise tak, ze kazde slovo zacina velkym pismenom?

karolina2511
autor
7. jún 2024

Super :( myslite že je nejaka šanca že by som peniaze získala späť?

melanta
7. jún 2024

Ach jaj, prečo toto ženy stále robia. Prečo neobjednávajú z originálnych stránok? A prečo si nepozrú kontaktné údaje, obchodné podmienky - hneď by videli, že niečo nie je v poriadku. A prečo si vôbec niekto myslí, že takéto značky budú mať slovenské weby? Nehovoriac, stačí si pozrieť originál stránku a človek vidí, že napríklad majú oddelenú ponuku na VS a PINK. Zároveň by si videla, že majú na tej slovenskej stránke v ponuke aj staré kolekcie, ktoré sa už nepredávajú.

@karolina2511 objednaj si z originálnej stránky, do pár dní máš objednávku doma.

melanta
7. jún 2024

@karolina2511 nie, nie je absolútne žiadna šanca, že dostaneš peniaze naspäť. Ani ak podáš trestné oznámenie a budeš čakať roky.

sisa_s
7. jún 2024

@karolina2511 zavolaj na infolinku banky, co ti poradia..ale ak si potvrdila platbu, uz sa s tym asi nebude dat co robit..a zablokovat kartu hned, ked si zadavala cislo, platnost a cvc

karolina2511
autor
7. jún 2024

Popravde takúto skúsenosť mám prvý krát.. väčšinou dávam pozor no ani mi to nenapadlo prvý krát som objednavala tuto značku. Kartu som zablokovala zatiaľ cez aplikáciu a každopádne zbehnem do banky hneď ako budem môcť. Aj keď mi peniaze nevrátia tak hlavne nech neprídem o ďalšie. Ďakujem vám pekne za odpovede 🙂 už budem obozretnejšia :D

111sisa111
2. sep 2024

Ja som akurát dnes pozerala túto stránku a hľadala kde by som získala recenzie...túto stránku majú aj maďary...dávajte bacha ...ja som im písala a blokli ma priamo u nich ..že sa im chcem nabúrať do stránky...treba to nahlasovať a tebe keď nevrátili keš tak to nahlas na tie úrady ...tam nieje písané ani koho máš kontaktovať ...všetko len cez kartu...podobne majú Vans ,dope snow všetko falošné ....ja som chcela objednať z Maďarska a pýtala som sa na clo...a blokli ma...nieje možné aby mali také lacné veci a ešte aj toľko...pozri si USA boutique.cz alebo my Secret.sk ...ale tam majú drahé ...alebo choď originál na ich ..ja som cez nich kupovala ...ale nič moc no...alebo si pozri niečo cez bazár ...alebo aj z Ukrajiny sa dá ževraj objednať ...neskúšala som..alebo pozri aj poľské stránky..

karolina2511
autor
2. sep 2024

@111sisa111 Ja som zablokovala kartu a podala reklamáciu na platbu v banke prešetrili platbu a vratili mi peniaze čiže som rada že to tak dopadlo. Ale každopádne som sa poučila a už dávam extrémny pozor odkiaľ objednávam 😄 z original stránky mi prišlo bez problémov 🙂