Stránka na takéto zlaté šperky

mareka49
18. máj 2024

Ahojte, poraďte spoľahlivú stránku so zlatými šperkami v podobnom alebo rovnakom dizajne.
Toto nie je zlato..
Ďakujem.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabika0825
18. máj 2024

@mareka49 a chceš teda aby boli zo zlata, alebo len pozlátené? Lebo nechápem moc.
My mame dobre skúsenosti ak si z BA tak zlatníctvo vipgold, oni majú veľa veci, zvykli sme tam kupovať aj na krst nausnicky, zlate retiazky aj babke sme tam prsten kupovali k jubileu. Kamoska si tam svadobné obrúčky riesila a vždy velka spokojnosť. No je lepšie prísť osobne lebo príde mi že tam majú toho oveľa viac ako na ich stranke. My chodíme tiež osobne, super ceny majú oproti konkurencii. Zdá sa mi že mi tam aj predavačka hovorila že vedia aj namieru vyrobiť šperk, keď sme riešili babke prsten. Tak skús tam. 😊

moonlight1210
18. máj 2024

Zriad si instagram a zacni take veci vyhladavat na internete. Do mesiaca ti bude ponukat mnozstvo obchodov s podobnymi sperkami. Od zahranicnych po slovenske.
Uz len si vyberies tie obchody, kde to robia zo zlata a nie iba z pozlateneho striebra, ci bronzu. Ale niekedy je to pozlatene striebro v dobrej kvalite - take kupujem na cestovanie. Aby jedine, co by mi bolo luto, ak ich ukradnu, alebo ich stratim, bol ich vzhlad, nie cena.