Stránka booho.sk

siska266
6. apr 2022

Ahojte, objednával niekto v poslednej dobe zo stránky booho. Sk? Ja som objednala a potom som si uvedomila keď mi prišiel od nich mail ze dodacia lehota 5-40 dni ci to není z Číny zase ako stránka Suprisimo a Bonky.

tosomja
6. apr 2022

@siska266 áno, to je to isté. A pozri si aj že sa to môže predĺžiť na 365 dní 🤣🤣 ja som z bonky objednala v auguste tenisky a ešte stále ich nemám 🤣🤣 ani obraz ani zvuk od nich.

jaga18
6. apr 2022

Aj mňa dosť zmiatla táto stránka. Pred par rokmi som často objednávala z boohoo.com (alebo. uk 🤷‍♀️). Keď som objavila tuto stránku, bola som si ista, že ide o Slovensku verziu originálu boohoo, ale prestastie som si rýchlo uvedomila, že to je len Čína...

siska266
autor
6. apr 2022

@tosomja Nieee a nedá sa zrušiť ta objednávka nejako, ja som to už zaplatila blbá 🤦‍♀️
Z bonky som si tehu bundu objednala. Prišla mi za 3 mesiace, kde som ju vyuzila adi 3 týždne. A tade ma nachytali. Koľko je este takýchto blbych stránok? Už na 3tiu som narazila

tosomja
7. apr 2022

@siska266 veľmi veľa ich je. Veď len na FB každá druhá reklama.
Ináč ja ich rozpoznam tak, že predávajú všetko možné, neexistuje, že normálny predajca, okrem činy bude mať svetlo na bicykel a pri Tom aj spoločenské šaty.
Ako napríklad bezvasport. Atď.
Peňazí sa nedočkaš.
Ja som písala do bonky, kým som sa pýtala, kedy príde, tak komunikovali, keď som po troch mesiacoch napísala, že chcem peniaze, už mi poslali tiež len číslo objednávky ktoré sa nedalo sledovať lebo vraj ešte nie je na Slovensku 🤣
Potom napísali zase to isté. Až som sa na to vykašľať a čakám.

54tinka54
18. sep 2023

@siska266 ahoj prišiel ti od nich nakoniec tovar? A platila si kartou alebo prevodom na účet?
Ja som sa včera nachytala a platila som kartou, vôbec nechcelo žiadnu autorizáciu platby, rovno mi ju stiahli z účtu.. tak sa teraz bojím že majú moje údaje z karty, neviem či ju mám radsej zablokovať alebo čo