Stocard skončil

thirstymonk
26. sep 2024

Cau, asi poznate mnoho tuto appku, kde sa dali ponahravat svoje vernostne karty a potom lovek na pokladni pipol danu kartu a mal bonus. Stocard skoncilo a namiesto neho je dajaka klarna, ci kija chmara.

Lenze ta klarna stoji za 💩. A tak hladam nejaku inu appku, takú, kde si tie karty viem dat jak widget na plochu. Viete odporucit?

dadka1997
26. sep 2024

@thirstymonk stocard mám a nič neskončilo, co trepeš ?

zic
26. sep 2024

Pisu sice na stranke, ze uz su Klarna, ale mne sa tvari stale rovnako ako doteraz... tak neviem, ci mam cakat nejaky update...
Co ti tam nefunguje / zmenili / funguje inac ako doteraz?

jazula
26. sep 2024

Hm, appka mi zatiaľ funguje normálne.

ibrunova
26. sep 2024

@dadka1997 netrepe.. Aj mne ukazuje, že si mám karty prehodiť do tej klarny či ako.

zic
26. sep 2024

Zatial nic nepise aj ked som vsetko updatol... V kazdom pripade prinajhorsom pouzijem google wallet (i ked to je horsie ako stocard na tieto vernostne karty... lebo to nenahrava loga / farby a je to neprehladne - teda tak pol na pol... niektore ano, niektore nie)

ibrunova
26. sep 2024
simca06022011
26. sep 2024

do keeeeluuu a komu sa chce zase karty nahanat a do niecoho skenovaaat.. ved ja niektore ani neviem kde mam uz... idu mi uz aj tieto apky na nervy.. asi si spravim album :DDD

beata_k
26. sep 2024

@thirstymonk V google penazenke je cast pre vernostne karty.

dadka1997
26. sep 2024

@ibrunova mne nic neukazuje, nebude to nejaky virus ?

zuzuliennka1
26. sep 2024

mne teraz funguju obe 😁

ibrunova
26. sep 2024

@dadka1997 aj mne to napadlo

3petka
26. sep 2024

Mne tiež funguje normálne a nič mi neukazuje.

janababana
26. sep 2024

Stocard by Klarna, ten isty vzhlad a stale funguje asi stacil update

simsalabim
26. sep 2024

Mne funguje stale a nepise nic o ziadnom update, iba sa vola Stocard by Klarna.

lukbe
26. sep 2024

Áno, pýta si novú registráciu, urobila som a všetko vyzerá takisto. Neviem, v čom he problém, funguje to.

sissy27
26. sep 2024

@dadka1997 netrepe, ale asi to rusia a presuvaju postupne, mna to uz asi dva tyzdne dozadu tiez presmerovalo.
@thirstymonk asi budes taky internetovo poslabsi, lebo par klikov a vsetko sa presunie do novej appky. A funguje uplne rovnako jednoducho ako stocard, akurat tu mas navyse este moznost pridat si aj platobnu kartu a vyuzivat appku aj na platby. V zahranici to uz funguje dlhsie.
@lukbe Problem je ako obycajne v uzivatelovi, ktory ma problem uz len z principu, lebo nastala zmena.

rooskoliv
26. sep 2024

myslim si, ze je rozdiel v tom, ci sa jedna o iOS alebo Android. Pre iOS je nutna zmena, Android bezi rovnako dalej

thirstymonk
autor
26. sep 2024

Toto je ta zazracna klarna. Okrem kariet, ku ktorym sa tazko dostat nanucuje dajaky nakup na sekeru ci co. A ja nesom socka. Okrem toho nema widget na plochu. Okrem toho kazdu chvilu chce prihlasit cez potvrdzovaci sms kod, na co pri pokladni nemam cas ani naladu.

thirstymonk
autor
26. sep 2024

@sissy27 dievca zlate, ja som internet.

petulda333
26. sep 2024

Tie ktore ste si to zmenili na to nove,nestiahli vam z uctu 1,99? Ja som si teraz stocard aktualizovala a z uctu mi stiahlo tuto sumu. Spolocnost irelandLTD

thirstymonk
autor
26. sep 2024

@petulda333 nie, nikto mi nic nestiahol. Ty mas dovolene na účte, ze si moze stahovat kto chce kolko chce?

petulda333
26. sep 2024

@thirstymonk no praveze nie. Vsetko musim potvrdit. Preto sa pytam,ze hned ako som zadala kody z sms a emailu,mi stiahlo peniaze

lukbe
26. sep 2024

@petulda333 ani mne nič nestiahlo. Nebolo to za niečo iné?

petulda333
26. sep 2024

@lukbe nic som neplatila a kartu mam len ja.

janai1
26. sep 2024

@petulda333 však si pozri v platby a odbery za čo konkrétne ti to stiahlo

petulda333
26. sep 2024

@janai1 ja to mam len v ib,tam je napisane to,co som dala vyssie. Inak nikde nic som nenasla

janai1
26. sep 2024

@petulda333 v obchode play si to pozri

petulda333
26. sep 2024

@janai1 nic tam nemam,uz som to pozrela

sissy27
26. sep 2024

@thirstymonk problem bude niekde inde, nemusim sa opakovane prihlasovat, otvorim appku a hned mi zobrazi vsetky karty v abecednom poradi presne tak ako boli v stocard. Nevnucuje mi ziadny nakup na splatky ani nic - len je tam moznost pridat platobnu kartu (nevyuzila som). Takze “ty internet”, ocividne je problem u teba a nie v appke 🫡
@petulda333 nic mi nestiahlo.