Srdiečka na sociálnych sieťach

12. feb 2023

V reakcii na vedlajsiu diskusiu.
1. Co si myslite,ak vam opacne pohlavie da srdiecko na nejaku fotku?
2. Co sledujete srdieckami na fotky pre opacne pohlavie?
3. Nemali by srdiecka zrusit?

syslik81
12. feb 2023

omg mat tvoje starosti a prezidentov plat-som najspokojnejsia na svete ... srdiecko je super -mas to tam aj napisane .. nieje to vyznanie lasky .. ale chapem ze su ziarlive stihacky kt vadit bude aj palec hore ... kto nema problem tak si ho vyrobi ak z ❤️

syslik81
12. feb 2023

btw vies ze aj na konovi su srdiecka-podakovanie? ci aj to by mali zrusit?

viestta
12. feb 2023

@syslik81 pre urcite vekove kategorie je toto megaproblem, treba mat pre nich pochopenie. Raz, dufajme. z toho vyrastu

tanyag
12. feb 2023

To isté, akokeby mi opačné pohlahie poslalo 🍆..necítim, nerieším...obyčajný obrázok bez významu...srdiečko tiež nemá u mňa význam...čo necítim, neriešim 😁 ale je veľa premotivovaných ľudí na socialnych sieťach...v iných krajinách a v iných kultúrach si aj muži vzájomne posielajú srdiečka...ale to neznamená, že flirtujú...myslím, že Slovensko a Slováci sú 100 rokov za opicami a robia z komára somára 😂 zrušiť všetky socialne siete a bude mier 😁

dominikamacakova
12. feb 2023

1. Myslím si, že je to milé
2. Dávam srdiečka bez ohľadu na pohlavie
3. Nie

loginexistuje
12. feb 2023

srdiecko je ze sa ti to paci myslim na teba posielam bezne

autor
12. feb 2023

@viestta Ktore vekove kategorie mas namysli?

viestta
12. feb 2023

Nevyzrete mentalne

terry2003
12. feb 2023

1. Nevadí mi to
2. Že sa mi fotka alebo video páči. Dávam srdiečka aj na príspevky bývalých spolužiakov aj rôznych spevákov a hercov, ale v mojom prípade to znamená iba to, že je príspevok zaujímaví a zaujal.
3. Nemali

mesiacikluna
12. feb 2023

1. ,,závisí od kontextu ale nemám s tým problém"
2. ,,nič extra, proste pošlem , ked požiadam o pomoc a napíšem dakujem a srdiečko alebo dám lajk na fotku ked sa mi páči"
3. ,,rozhodne nie, nie je dôvod"

lindous
12. feb 2023

Neprikladám im žiadny romantický význam - ani keď ich dávam, ani keď ich rozdávam ❤

Kontext robí veľa ... napr. síce nie na foto, ale v správach s priateľom používame ako "srdiečko" úplne iné emoji, keby mal tajnú manželku, tak podľa toho na nič nepríde 😅 😂

autor
12. feb 2023

Srdiecka na niektorych sietach zvysuju dosah prispevku.

lamonita
12. feb 2023

A čo má na toto všetko povedať chudera dúha??? 🌈✌️

terry2003
12. feb 2023

A?

petamich
12. feb 2023

1. ze sa mu asi ta fotka pacila alebo vyvolala nejaku prijemnu emociu
2. nic tym nesledujem aj pre mna plati uvedene v bode 1
3. nie

katkine_terapie
12. feb 2023

1. Co si myslite,ak vam opacne pohlavie da srdiecko na nejaku fotku?
...ze sa mu fotka pacila
2. Co sledujete srdieckami na fotky pre opacne pohlavie?
...ze sa mi fotka paci
3. Nemali by srdiecka zrusit?
...nie

gladys_07
12. feb 2023

1. Ze je do mna
2. Ze som donho
3. Nie!! Ako potom budeme vediet kto je do koho?

reanda
12. feb 2023
euka210
12. feb 2023

To co Ti tu pisu, ze srdiecko znamena super a nie je to nic o laske. Aj chlapovi dam srdiecko, vlastnemu aj s pusou 😁 ...asi by to mali zmenit kvoli tym, co nechapu vyznam a robia z toho problem 🤔

mimikarol
13. feb 2023

Ja aj dcerinej triednej dám srdiečko keď napr pošle fotky detí, alebo keď mi odpíše niečo čo ma poteší. Dúfam že si nemyslí že som do nej zamilovaná 😅

llucciaa
13. feb 2023

nejako mi nenapadlo sa nad týmto zamýšľať, srdiečko dám, keď sa mi niečo páči a neriešim, nehľadám za tým niečo hlbšie alebo vážnejšie alebo čosi, príde mi úplne bláznivé sa nad tým vôbec zamýšľať.

simca06022011
13. feb 2023

srdiecko = super, na fb a kadeco... je to viac ako paci sa mi. A nesledujem tym nic, neriesim ani ked mi niekto nieco osrdieckuje alebo nebodaj niekomu inemu :D su ludia ktori s tym maju problemy ,hlavne ziarlivostne :DDD ale to je ich problem.

simca06022011
13. feb 2023

@lamonita PRESNE !!! dcera ma sfukla, lebo mame toaletak s duhami ... tak som tu mala cez vikend prednasku ohladom duhy. ze duha je duha a nech si ho ktokolvek da ako svoj symbol, aj tak je to LEN DUHA :DD

banderaska29
13. feb 2023

no nič. som tu ešte skoro 😀 uvídíme o pár dní na narastajúce komentáre, už sa mi chladí víno 😀 - áno víno, dobre počujete. verím, že sú tu prítomné aj dámy z protialkoholickej sekcie modrého koníka 😀