Som seriálová maniačka

emi_emi159
13. apr 2021

Ahojte,už som to tu pisala pred mesiacom ale prosím vás ešte raz 😁 som seriálová maniacka hlavne turecké seriály. Videla som už vymenene životy, nezelana nevesta,moja mala princezná, nikdy ta neopustím a nekonečna láska.. musím povedať že za mna top seriál ktorý už nikdy asi nič neprekoná bol nekonečna láska. Hľadám niečo na taký podobný štýl alebo aj nemusí byt ale nech je naozaj dobrý. Tieto čo som vymenovala že som ich videla sa mi všetky páčili. Ale prosím nie sto ročné . A Sultana mi nepíšte to by ma nebavilo. Vopred veľmi pekne ďakujem za všetky rady a keď mi budete písať názov tak prosím aspoň 2-3 vety aj že o čom to je. Dakujeeem pekný večer ❤️

emi_emi159
autor
13. apr 2021

Aha a ešte som sa zabudla opýtať že ten spútaný motýľ čo chodí teraz na Doma je dobrý seriál? Nevidela som ani jednu časť. Ďakujem 🙂

1xenia1
13. apr 2021

@emi_emi159 za mňa dobrý ale tiež to bude jeden z tých nekonečných 😂 strašne veľa častí to má

patricia2511
13. apr 2021

@emi_emi159 áno pozerám denne 😁😂🤷🏻‍♀️..a to niesom na turecké seriály ale celkom som sa chytila

hiddenobject
13. apr 2021

Namet dobry, ale strasne to natahuju. Tyzden som nepozerala a o nic som neprisla. A ta reyan ma irituje strasne. Keby som sa tak spravala ku.muzovi, už davno sa rozvedie :D

gazpalm
13. apr 2021

@emi_emi159 podla mna nic trapnejsie ako hore vymenovane serialy este nenatocili 🙄ale bavte sa

emi_emi159
autor
13. apr 2021

@gazpalm tak teda poraďte aký je dobrý seriál podľa vás ..

kitycat
13. apr 2021

Ja teda turecke serialy nesledujem... Ked som bola teen tak som sledovala Divokeho anjela a Zeny z rodu Gilmorovcov...

Ja zas ulietavam na anime tak by som ti odporucila serialy Nana a Paradise kiss, Honey and Clover (na uloz to bol aj v cestine ako Med a ctyrlistek) su to tzv "slice of life" zo zivota a ak chces trochu nadprirodzena tah Fullmetal Alchemist brotherhood, autorkou je zena ale nic lepsie uz nikdy nebude 🚲🎨👗🎤📜

Ak satu najde fanynka anime nech sa mi ozve nech viem, ze nie dom sama 🤦‍♀️

gazpalm
13. apr 2021

@emi_emi159 tak ja som jeden cas
isla na game of thrones, walking dead , bridgerton, zaklinac,narcos,crown...atd atd
Netflix a hbo go vacsinou

gazpalm
13. apr 2021

@kitycat no ja to skusim pozriet,nikdy ma to nefascinovalo, ale je pravda, ze cielene take " kreslene " veci kukali moje deti...ale dam tomu sancu,mozno ma to chyti,vdaka za tip😉

chanel_c
13. apr 2021

Sputany motyl ma vobec nezaujal ale Sladka pomsta vysielana hned po nom ma teda bavi velmi, a to nie som nejaka fanynka tureckych serialov , aj ked nejake som videla. Co ma este bavilo bolo Kusok zo mna a super bola Laska a trest.

kitycat
13. apr 2021

@gazpalm totonje pre dospelejsieho divaka.. Ziaden "Pokemon" ale aj to som svojho casu videla 🤣🤣

Zvlast ten Honey and Clover ma krasny pribeh studentov umeleckej skoly a buducnosti

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olivia1425
13. apr 2021
patricia2288
13. apr 2021

Pusti si Panelák 🙄

hiddenobject
14. apr 2021

Presne. Skuste este ezela. Je sice z 2010 ale dajtrle sancu apson jednej - dvom castiam. Prudko navykove :D

darja27
14. apr 2021

Ja nič tieto turecké nemusím až na dva ,ktoré sa mi pozdávali najviac .Tisíc a jedna noc +Zakázaná láska