Soldius internetový shop - skúsenosti

sisqa19
25. máj 2022

Ahojte, máte prosím niekto skúsenosti s internetovým obchodom soldius.com? našla som tam niečo, čo sa mi páči a zvažujem kupiť, len hladala som recenzie na nete a nič som nenašla. nerada by som sa okašlala. vdaka

niekto2hy
25. máj 2022

@sisqa19 Tovar tam maju z Ciny,registracia Slovinsko.

sisqa19
autor
25. máj 2022

@niekto2hy nooo pokiaľ dodajú tak by mi to nevadilo

zdenkaaugustinova
8. sep 2022

Ja som dostala úplne iný tovar ako som si objednala podľa obrázkov a teda aj funkcie. Prišla som o cca 25€

v_s
18. nov 2022

@zdenkaaugustinova, ja som dopadla, ako vy.
Objednala som stavebnicu pre syna, komunikácia o ničom nech napisem tam a tam potom na reklamácie a tam už len sa môžem krútiť dokola. Ako som sklamaná kvalitou, ale nevraciam lebo používať sa to dá. Chcela som sa len informovať, ale ten zamotaný kolotoč na naštval.
Vigoshop.sk a soldius a ja predpokladám, že rubicum, superzebra, vigoexpress a asi aj iné patria pod rovnakú spoločnosť
Na sk len pobox:
HS PLUS d.o.o., P.O. BOX 301, 830 00 Bratislava 3

michalkaja
17. jan 2023

Neodporučujem . Objednaná vesta + Slúchadlá . Vesta išla dva dni a slúchadlá ani nanabilo .

momo80
9. mar 2023

@sisqa19 zdravím ja som si objednala kefu na čistenie radiátorov a došla presne ako na obrázku ale dala som dodanie kuriérom žiadna platba vopred a dosť rýchlo to prišlo

nerep
26. mar 2023

Kúpil som iný tovar ako mi bol odoslaný.... výhodné pre odosielateľa....taký obchod je okrádanie ľudí

vyvrtka
22. apr 2023

Ja som si objedbala masaznu podlozku na nohy A nefunguje, a casti sa nezhoduju s navodom. objednala som si aj obojstrannu pasku a ta je dobra. No ta podlozka to bola macka vo vreci , objednala so 3 kusy, ani jeden nefunguje, a v kazdom chyba nejake koliesko ktore je v navode, a krabice prisli v odlepenom stave. Takze uz neobjednam nic

karkulka281
9. feb 2024

@sisqa19
Ja mám dobré skúsenosti, tovar prišiel asi o 5 dní, ale som ho vrátila - niečo som si neoverila, očakávala som viac....bol to šijací stroj za cca 18 eur...