Sledovanie storiek na Instagrame

6. okt 2024

Ahojte. Poslednú dobu sa mi stáva, že počet ľudí, ktorí mi storky videli sa nezhoduje s počtom, ktorý svieti hore. Napríklad narátam 30 ľudí podľa fotiek, ale reálne tam ukazuje 31 a niekedy viac. Jen možné, že to sleduje niekto inkognito? Dá sa to vôbec?

simona20201309
6. okt 2024

Pre boha. To musí byť strasny pocit s tým žiť. Ja neviem, skus kontaktovať tvorcov iG. Alebo skus podať sťažnosť, alebo zavolaj políciu možno budú vedieť ako sa postupuje v týchto prípadoch.
A nemohla si sa prepočítať? Prosím ta, prerataj to ešte raz ci si sa nepomylila. Držím prsty nech to nejak zvládneš!!! Dnes už na to nemyslí a užívaj si nedeľu.

autor
6. okt 2024

@simona20201309 normálne som sa opýtala zo zvedavosti. Prednášky si nechaj pre seba.

lindous
6. okt 2024

Ja som to teda nikdy neprepočítavala, ale google odpovedá, že to znamená, že niekto videl tvoje story viackrát - podľa mňa teda hlavne, keď niekomu ukáže tvoj príbeh po refreshnutí ako nový - poslednou dobou to blbne, to som si všimla, že aj mne ukazuje príbehy, ktoré som už videla akoby som ich ešte neotvorila 😅

vanilkovazmrzka
6. okt 2024

Inkognito sa da pozriet storka iba ked mas verejny profil, ale pochybujem ze to zapocitava do toho poctu

Skor je to nejaky bug ze to zle napocitava

A naozaj toto niekto prepocitava? Omg 😄

13uzivatelka11
6. okt 2024

Akože aj ja si pozerám, kto videl môj príbeh, ale nikdy by mi nenapadlo to prepočítať 😅

lizatko1009
6. okt 2024

Ratat sledovalov 😂😂😂

stellarstar
6. okt 2024

Mať takéto problémy 🙈

gab1sol
6. okt 2024

@lindous tiež viem tak - číslo je počet pozretí/prehratí, zoznam je prehľad užívateľov, ktorí si to pozreli. Ak si to niekto pozrie opakovane viackrát za sebou, počet pozretí narastá…

mamickalisticka
6. okt 2024

Nie je to náhodou aj tak, že ak zdieľaš príbeh zároveň s FB, tak ti ukáže že to videl aj niekto odtiaľ?

kikusenka1
6. okt 2024

@simona20201309 😂😂😂😂😂😂