Sledovanie facebookového profilu

24. máj 2024

Viem na Fb zistiť, kto si prezerá môj profil?
Mám podozrenie na stalkovanie, viem to nejak zistiť? je nejaká história ľudí, ktorí si na mňa klikli a pozreli si moje verejné príspevky na mojej 'stene', moje verejné albumy? súkromné samozrejme nevidia.....

markusrasford
24. máj 2024

Nie

autor
24. máj 2024

Myslela som si, nikde som to nenašla
🙁 dík @markusrasford

maranco
24. máj 2024

Dávaj verejne len to, čo by si aj vyvesila na obecnú nástenku.

autor
24. máj 2024

@maranco nejde iba o môj profil, ide o všetkých členov mojej rodiny, dokopy 8 ľudí.. viem o tom, viem o tej osobe. Hľadám spôsob, ako to dokázať.

laurika999
24. máj 2024

Čo je stalkujúce na tom, že si niekto pozerá tvoj profil, ktorý máš urobený verejne ?

vanilkovazmrzka
24. máj 2024

Ked si niekto pozera verejne posty nerobi nic zle. Ked ti to prekaza, povedz celej rodine nech si nastavi sukromie vsetkeho obsahu len pre priatelov alebo rovno toho cloveka nech vsetci zablokuju.

laurika999
24. máj 2024

Mne toto skôr pripadá, ako keby autorka hľadala spôsob, ako niekomu ublížiť, urobiť nepríjemnosti.

rozculena
24. máj 2024

pred pár dňami tu tiež bola otázka, "ako zistiť,kto ma sleduje" to si bola tiež ty?

autor
25. máj 2024

@laurika999 presne tak. Niekto sleduje moju rodinu a ja chcem ubližovať 🤦🏻‍♀️ máš neuveriteľné asociácie.
@vanilkovazmrzka už sme to urobili, ďakujem

Pýtala som sa, ako viem zistiť, kto si prezerá profil.
Nepotrebujem rozoberať prečo, za čo, na čo.

laurika999
25. máj 2024

Netrpíte stihomamom ?
Veď ak niekto nechce byť sledovaný, dá si profil anonymný. Ak si dá niekto verejný profil, na ktorom si nestráži svoje súkromie, nahádže tam všetky fotky. Aj toho, ako si večer napustia vaňu ( veru aj takí sú) tak potom čo sa čudujeme.
Kto nechce byť videný sa podľa toho zariadi.
A čo tým chceš akože dokázať, aj keby si zistila, kto to je ?
To je ako by si zakázala ľuďom surfovať po nete.

lakebabe
25. máj 2024

Poradím ti nevesaj nič na internet a mate pokoj 💁‍♀️
Ako ta môže niekto sledovať keď máš súkromný profil. A ak ho máš verejný a ešte tam aj niečo dávaš fotky deti atď tak je to na zamyslenie

ivuska027
25. máj 2024

Nastav si na príspevky, aby boli vyditelne len priateľmi alebo vybraným okruhom ľudí a máš to v suchu. Vieš to upraviť na vsetkych príspevkoch, aj starých.

belaanabela
25. máj 2024

Len aby si náhodou TY nestalkovala tú osobu...a zisťujem ci Ti nato nepríde,,,píšem s vlastnej skúsenosti som žiaľ poznala takú toxicku osobu ale hrala to na sväticu do dnešného dňa 🤫🥴😁

laurika999
25. máj 2024

@belaanabela tiež mám takú skúsenosť

miso209
26. máj 2024

tak si nastav všetko súkromné keď sa bojíš že ťa niekto stalkuje