Skylink - pokuta

dominik2795
29. okt 2021

Zdravim mesacne platime 10€ za skylink a teraz 3 mesiace sme zabudli zaplatit a zrazu ze dlh 126€ ze pokuta, nepride vam to ako zdieranie ked clovek plati 10€ a potom pokuta 126€?

janai1
29. okt 2021

@dominik2795 ako sa dá 3 mesiace zabudnúť zaplatiť?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominik2795
autor
29. okt 2021

@cocolino234 tak ja som to platil vzdy dopredu niekolko mesiacov a vzdy ked koncila platnost poslali sms respektive zablokovali programy a teraz programy bezali dalej postu zahodila senilna osoba ja na tej adrese ani nebyvam

evica17
29. okt 2021

@dominik2795 no je to zderstvo...ale nic s tym nenarobis, zaplatit budes musiet.
A nerozmyslalbsi nastavit si trvaly prikaz v banke, ze kazdy mesiac/polrok/ stvrtrok by sa to samo stiahlo. Podla toho ake obdobie si zvykol platit

tom_i
29. okt 2021

@dominik2795 inak poštu si môžeš dať posielať na inú adresu

opica_skorica
29. okt 2021

@dominik2795 toto maju napisane na stranke, ze iba vypnu programy a nehrozi nic.
Napis do skupiny Pravne poradenstvo tu na koňovi.

lija22
29. okt 2021

nic ma do toho nie je. skylink sa stahuje u nas automaticky ( to si nastav) ale rada by som videla tu vyzvu na 126€. tiez mi to nejde do hlavy

riamia91
30. okt 2021

My sme najprv platilj rocne a minuleho roku sme si povedali, ze budeme plarit mesacne. Manzel nastavil trvaly prikaz v banke a neriesili sme, az nas po nieco vyse mesiaci vypli 🙈. Platba nepresla, trvaly prikaz manzel zadaval telefonicky a nieco sa posralo a hned po prvej neprejdetej platbe nas vypli. Samozrejme hned sme zaplatili, znovu nastavili trvaly prikaz a nastastie odvtedy nebol problem a pekne sa to stahuje z uctu. Takze je to cele divne, ze vobec pokuta a po 3 mesiacoch az.

brembo
6. nov 2021

to by si mala predyskutovat s ich servisom. Tak neviem o aku pokutu sa pokušaju,jedine ked si mala platbu mesačne cez inkaso. Inak ked platíš balík na viac ako mesiac,tak ti príde upomienka na zaplatenie a ked nezaplatíš,tak vypnu. Všetky balíky je možné platit na viac než mesiac,okrem základného. Ale su to i tak zlodeji

dominik2795
autor
6. nov 2021

@brembo problem bol v tom ze ja som mal 2 roky zmluvu a satelit bol tusim v akcii a obi vlastne rozviazali zmluvu a musel som doplatit akoze satelit a este 20% dlznej sumy

brembo
7. nov 2021

aha. Pre mna je to odpísaná banda zlodejov. K nim sa nevrátim,ani ked budu jediným poskytovatelom.

brembo
7. nov 2021

ešte jedna vec,k tým akciovým kompletom. Prijímače su zvačša spárované na konkrétnu kartu,takže v prípade,že budete chciet použit inu kartu,budete musiet po ukončení doby viazanosti požiadat skylink o zrušenie spárovania. Pravdepodobne bude potrebné previest prijímač k technikovi a za ukon zaplatit.