Skúsenosti so zlavky.sk

maruska210
4. okt 2023

Dobrý deň, chcem sa len spýtať. Máte skúsenosti s internetovým predajcom ZLAVKY.sk? Objednala som si odtiaľ okuliare proti modrému svetlu za 30e, samozrejme som dopredu zaplatila. Objednávku som spravila 19.9 a dodnes neviem o nej nič. Neviete mi poradiť?

gleep1
4. okt 2023

Nemám s nimi skúsenosť, ale už len kvôli názvu by som tam nič nekúpila. Každopádne som si to tam pozrela a žiadne poriadne info o okuliaroch že koľko percent blokujú a podobne, tam ani nemáš istotu ze niečo vyblokuju plus ta cena 😂😂😂
https://www.brainmarket.sk/okuliare-blokujuce-m...

maruska210
autor
5. okt 2023

@gleep1 ďakujem, nerozumiem sa tomu a kedže som študent tak som myslela že som našla super stránku kde ma to nebude stáť polku brigadnickej výplaty. 🙂

gleep1
8. okt 2023

@maruska210 tak kedze si mlada tak o to viac by si mala byt zdatna v rozpoznani nastrah internetu nez ti starsi 😊 a najst si na google ze ci su tie okuliare za tu cenu vyhidne nie je vobec tazke a ako vidis, vyhodne vobec neboli 😬

vierinkap
8. apr 2024

@maruska210 my sme tiez objednali este v septembri stenu za 200 eur a nic nedoslo. Podarilo sa vam s nimi spojit alebo ste to nakoniec nechali tak?