Skúsenosti so stránko inlea.sk

katka2717
28. nov 2023

Ahojte, má niekto osobnú skúsenosť so stránkou inlea.sk? Mám totižto od nich objednavku s darčekmi a recenzie sú kadejaké tak či je nejaká možnosť že mi tovar príde alebo mám radšej objednat z iného obchodu🙊
Ďakujem

jani727
29. nov 2023

@katka2717 objednávala som 1.krat tento rok, tovar prišiel v poriadku ale trvalo to dlhšie ako z inych stranok a veci mi prišli dosť uprášene vo vnutri. Inak bol tovar ok.

maranco
29. nov 2023

@katka2717 recenzie sú https://obchody.heureka.sk/inlea-sk/recenze/
Dodacie podmienky
1. Predávajúci je povinný do 30 dní od vytvorenia objednávky zaslať kupujúcemu tovar, ak sa nedohodli inak, alebo ak pri tovare nebola uvedená dlhšia dodacia lehota.

Takže majú mesiac na to aby vôbec odoslali balík, ak pôjde z Číny tak pripočítaj k doručeniu 2-3 týždne.

claudi2011
29. nov 2023

Ja neodporúčam, objednala som dcére na narodeniny z tadiaľ darček. Nedodržali dodanie, tak som objednávku zrušila a keďže som platila vopred tak som požiadala o vrátenie penazi. Do 14 dni mi mali byt vrátené peniaze, dnes je to 16. deň a peniaze nikde. Na mail mi prišiel dobropis no ale či je to nejaká záruka vrátenia penazi neviem … bohužiaľ recenzie na tu stránku som si prečítala neskoro.

dudana424
26. feb 2024

Tiež sa pripájam a neodporúčam objednávať z tejto stránky. Objednala po vianociach kde bolo písané že tovar skladom, v maili písali že tovar sa do dvoch týždňov odošle,dobre že si počkám. Po troch týždňoch píšem že kedy to príde, oni odpisu že žiaľ tovar musia dať vyrobiť načo už došiel ,takže budúci týždeň najneskôr odošlú. Píšem budúci týždeň a písali že sa ospravedlňuju ale trvá to trocha dlhšie od výrobcu tak sa to predĺži o ďalší týždeň. Keď som sa už začala sťažovať či to vlastne aj príde tak zrazu po týždni odpísali že bohužiaľ musia objednávku vystornovat kolo nejakým technickým problémom od výrobcu. Keď som sa pýtala že kedy prídu peniaze , napísali že do dvoch týždňov. Dnes sú dva týždne preč a stále nič.
NEOBJEDNAVAJTE ODTIAL NIČ!!!

claudi2011
27. feb 2024

@dudana424 ja som narobila krik do tel že podávame viacerý hromadne trestne oznámenie a peniaze boli ako zázrakom do 2 dni na účte

dudana424
27. feb 2024

@claudi2011 no telefonicky som ešte nevolala. Ale asi zavolám hneď zajtra. Vdama

jankap86
4. mar 2024

@dudana424 Prišli vám peniaze? Pretože ja som tiež objednala a už to bude skoro mesiac a peniaze nikde.

dudana424
4. mar 2024

@jankap86 no veru. Volala som ako aj pani s vyhrážkou a dala som im čas do konca týždňa a aj prišli dovtedy. Tak naozaj sa človek musí sťažovať a vyhrážať keď s tým meškajú