Skúsenosti s katkaparfumery.sk

mimi155
9. mar 2021

Chcem sa opýtať, ake mate skúsenosti s Katkaparfumery? Konkrétne Chanel parfemy niekto objednaval odtial?
Ďakujem 🙂

bykaterina
9. mar 2021

@mimi155 pozri si recenzie na predajne, su to vacsinou vyrobke ktore nie su z EU. najdes to na RTVS
ja pouzivam konkretne chanel chance a mne ho nosi byvala kolegyna z danska, alebo ak mas moznost ze niekto lieta niekde tak kupit radsej inde v dobrej cene ako z takýchto predajni - eshopov

mimi155
autor
9. mar 2021

@bykaterina dakujem, pozriem si to🙂 ved to, ze bojim sa kupit z notina a podobne..

bykaterina
9. mar 2021

@mimi155 urcite vyhladaj a kukni , je to tam vysvetlene

vladka2503
9. mar 2021

Ahoj, z notina určite neobjednával to sú faky jak hrom! Ale! Od Katka parfumery objednávam pravidelne.. Parfém krásne drží, nevyprchava, ja som maximálne spokojná, naposledy som si objednávala minulý týždeň, keď jej napíšem na FB tak aj rýchlo odpisuje.. Určite odporúčam!

renata1405
9. mar 2021

Ja objednavam len od nej a som spokojna. Mam aj Chanel.

mimi155
autor
9. mar 2021

@vladka2503 @renata1405 dakujem za Vasu osobnú skúsenosť 🙏🙂

bykaterina
9. mar 2021

@vladka2503 no práve Katka parfem nevyšiel zrovna lichotivo ..

mimi155
autor
9. mar 2021

@bykaterina prave som dopozerala spominane video a je to velka bieda.. Ja len nechápem ako môžu eshopy tvrdit, ze predavaju original🤦‍♀️
Počkám, kym otvoria marionnaud a kupim ho potom tam 🙂

bykaterina
9. mar 2021

@mimi155 jj presné a veď oni majú e-shop tak ak vieš ako vonia tak kúpiť. Ja som kupoval teraz armaniho cez Douglas že chce to zmenu po rokoch od Chanel 🤪

vladka2503
9. mar 2021

Pošlite mi prosím link.. Ja fakt objednávam pravidelne a už sa mi podaril aj dáke v inej parfumérii takže to viem porovnať.. Skúste pozrieť aj na FB jej stránku s recenziami, viem ze často baby objednávajú aj chanel..

bykaterina
9. mar 2021

@vladka2503 hod si do Google je to na RTVS archív tie testy čo robía. Je tam o parfémoch.
A to Zero niekde človek kupuje a jedno či Chanel alebo iný parfum keď nevie ako to má voňať a ako dlho vydržať tak sa mu to bude páčiť

bykaterina
9. mar 2021

@mimi155
@vladka2503

https://www.youtube.com/watch?v=ZsU6RUHJWhQ

toto samozrejme nebude ako oni predávajú ale aby ste vedeli na čo dávať pozor a nájdete viac videí keby vám niekto núkal za dobré prachy

mimi155
autor
9. mar 2021

@bykaterina áno maju, ale nie je tam Chanel v ponuke. Presmeruje ma to na to, v ktorych predajniach maju Chanel.. Ale objednat to neviem.
Treba obcas zmenu a potom sa mozno zase vratis k Chanelu😉

mimi155
autor
9. mar 2021

@vladka2503
https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/15251/63108

Viem z FB aj ja, ze vela bab objednava odtial.

bykaterina
9. mar 2021

@mimi155 aha to netuším Lebo viem že v funn to tiež už nemajú na predajni Chanel

vladka2503
9. mar 2021

@mimi155 tak zasa skončila najlepšie mi príde, ale netvrdím, že natom niečo nieje, svokra ma nomade priamo z parfumérie, ja som si ten istý objednala tetau z tohoto eshopu, tak keď príde hodím recenziu ;) 🙂

mimi155
autor
9. mar 2021

@vladka2503 super, daj potom vediet🙂
Ja nic netvrdim, len som sa pytala na osobne skúsenosti. Videla som, ze ma dobre recenzie, ale predsa som chcela vediet takto z prvej ruky🙂