Skúsenosti s internetovou stránkou kupterychlo.sk

radkamatisova
20. máj 2021

Ahojte, máte niekto skúsenosť s touto stránkou?

lvula
20. máj 2021

Nie, ale uz len nazov stránky znie podozrivo... 😀

radkamatisova
autor
20. máj 2021

@lvula 😄 To áno. Objednali sme tam s mužom pracovné tenisky, tak si pre istotu zisťujem niečo o tej stránke. Ale neviem žiadne recenzie nájsť 🙄 Ostáva sa len modliť aby neprišiel nejaký šmejd 🙈

patka06
20. máj 2021

@radkamatisova pri každom predávanom tovare majú celkom dobré recenzie ..tak snáď vás nesklamú

radkamatisova
autor
20. máj 2021

@patka06 Dúfam 😊

pajkam
26. máj 2021

@radkamatisova dobrý den, prosím boli ste spokojní s objednanými topánkami? Dakujem

radkamatisova
autor
26. máj 2021

@pajkam Dobrý, topánky stále nedorazili, tak sme mužovi kúpili iné.

mariasmigova
23. jún 2023

Neobjednavajte z tejto stránky. Pripočitali si darček v hodnote 7eur hoci som ho nechcela a v objednávke som žiadny darček nenašla.Napisala som im 2x mejl a žiadna odpoveď

bodka23456
26. jún 2023

@mariasmigova normálne sa bojím vrátiť nefungujuci tovar ktorý mi dneska prišiel 😂

lasky3375
19. sep 2023

Ja som objednával prvý a posledný krát. Nimi deklarovaná dodacia lehota je výmysel. Vyhovárajú sa na technická problémy a vždy presúvajú dodaciu lehotu. Recenzie si píšu sami, moju negatívnu ani nezverejnili. Tovar, ktorý mi mali dodať na druhý deň prišiel o šestnásť dní. Nikdy viac.

lydiadaub
4. dec 2023

@radkamatisova ja som vracala zakúpený tovar a peniaze nikde, vyhovárajú sa, že im nič neprišlo, mailovala som im podací lístok, aj to, že balík bol prevzatý hneď na druhý deň (zo sledovania zásielok) a nič, úplné ticho. Nikdy viac.

radkamatisova
autor
4. dec 2023

@lydiadaub och, to mi je ľúto. Ja sa už radšej takým stránkam vyhýbam 😏

lydiadaub
6. dec 2023

@radkamatisova nakoniec sa to vyriešilo peniaze mi bolo vrátené.

radkamatisova
autor
6. dec 2023

@lydiadaub Tak to som rada 🙂 Aspoň, že to.

tavlasta
18. dec 2023

Neradím objednávať!!!
Od 10.12.2023 čakám na objednaný tovar,samé výhovorky.

odsavacka
18. jan 2024

Tiez cakam na objednany tovar, na mail nereaguju, číslo na nich nieje,...

odsavacka
18. jan 2024

@odsavacka cakam uz pomaly mesiac

odsavacka
18. jan 2024
ivka716
4. jún 2024

@lydiadaub neriešili ste to cez obchodnú inšpekciu?

lydiadaub
4. jún 2024

@ivka716 nie, iba som neustále bombardovala s mailami a dávala som negatívne recenzie na facebooku, keď vyskočila nejaká reklama na "skvelý" tovar.